Festyn z kajakami w krajobrazie

2015-07-30 22:51:44 (ost. akt: 2015-07-30 22:59:44)
Start do wyścigu kajakowego przez jezioro w Partęczynach

Start do wyścigu kajakowego przez jezioro w Partęczynach

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Tradycyjnie, przy okazji 55. edycji Międzynarodowego Spływu Kajakowego „Pojezierzem Brodnickim, Drwęcą, Wisłą” pn. „od Kajtka do Kajetana”, w Partęczynach w sobotę, 1 sierpnia, odbędzie się festyn na plaży.
Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Prywatnych Właścicieli Domków Wypoczynkowych Usytuowanych nad Jeziorem Wielkie Partęczyny koło Tereszewa. Pogoda ma dopisać, więc zapowiada się dobra zabawa.

W programie przewidziano konkursy i zabawy dla najmłodszych oraz dorosłych, wyścig kajakowy przez jezioro, przeciąganie liny w wodzie i tradycyjnie zmagania siłaczy. O godz. 21 rozpocznie się zabawa na plaży przy muzyce zespołu Denim.

Scenografię festynu zapewne stanowić będą kajaki i wodniacka brać międzynarodowego spływu, która zamieszkiwać będzie na partęczyńskim polu namiotowym.

Początek festynu zaplanowano na godz. 17. Patronat medialny na imprezą objęła „Gazeta Nowomiejska”. ul


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5