Wigilijne spotkania dla pracowników Grupy Expom z Kurzętnika

2023-12-24 00:27:53(ost. akt: 2023-12-24 00:50:50)
Galeria wyróżnionych pracowników Expom podczas odbioru upominków firmowych

Galeria wyróżnionych pracowników Expom podczas odbioru upominków firmowych

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Swoją firmową Wigilię zorganizowała dla pracowników i zaproszonych gości Grupa Expom z Kurzętnika. Do wspólnego świętowania zaprosił Rafał Domżalski, prezes zarządu Expom S.A.
Przedświąteczne spotkanie odbyło się w bardzo symbolicznym dla firmy miejscu. Była to nowa hala H9/H10, bowiem Expom przez cały czas dynamicznie poszerza swoją powierzchnię produkcyjną.
Przypomnieć warto, że firma specjalizuje się w spawaniu konstrukcji stalowych, obróbce skrawaniem, antykorozji oraz montażu komponentów hydraulicznych, elektrycznych i pneumatycznych. Ogółem Expom S.A. zatrudnia około 450 pracowników. Ponadto około stu pracowników w firmach kooperujących przygotowuje elementy dla Expom.
W zakładzie obecnie kształci się ponad 50 uczniów w zawodach ślusarz, operator CNC, lakiernik i elektryk. W przyszłym roku praktyczna naukę zawodu skończy 12 uczniów.
Z zaproszenia na wigilię skorzystało niespełna 450 pracowników i tyle zarząd firmy przygotował paczek świątecznych.

W szczególny jednak sposób uhonorowano osoby wyróżniające się w swoich obowiązkach. Podczas wigilijnego spotkania łatwo można było zauważyć dość liczną grupę emerytowanych pracowników, o których w firmie przy takich i podobnych okazjach zawsze się pamięta.
Wśród gości honorowych znalazł się Andrzej Ochlak, starosta nowomiejski, Józef Blank, burmistrz Nowego Miasta w towarzystwie Damiana Artuszewskiego, jego zastępcy oraz Piotr Piątek, komisaryczny wójt gminy Kurzętnik. Przedświąteczne spotkanie prowadziła Adrianna Kuhn, dyrektorka d/s administracyjnych. ul

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5