Mazur grał w dwunastu, oddał więc Korszom 3 punkty

2019-08-21 19:52:35(ost. akt: 2019-08-21 20:17:28)

Autor zdjęcia: Marek Lewandowski

Komisja Rozgrywek Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu rozpatrzyła odwołanie klubu MKS Korsze dotyczące zdarzeń zaistniałych w 55. minucie spotkania forBET IV ligi. Remisu z Mazurem Ełk nie będzie!
Mowa oczywiści o pojedynku, do którego doszło 14 sierpnia, w którym korszenianie zremisowali z ełcką ekipą 1:1. Słynnym szczególnie z owej nieszczęsnej 55. minuty, kiedy to na boisku - w momencie zdobycia bramki przez Mazura - drużyna ta miała na boisku aż 12 zawodników.

- Komisja na podstawie oceny zebranego materiału postanowiła zweryfikować wynik meczu jako walkower 0:3 (zero do trzech) na niekorzyść MKS Mazura Ełk - czytamy w oświadczeniu W-MZPN.

Ponadto, decyzją Zarządu Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, sędziowie prowadzący ww. spotkanie oraz obserwator tych zawodów, nie będą wyznaczani na mecze forBET IV ligi przez okres dwóch miesięcy.