Dwóch pijanych kierowało jednym motorowerem

2014-09-21 13:22:57(ost. akt: 2014-09-21 13:29:57)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: sxc.hu

Z reguły gdy samochodem jedzie kilka pijanych osób, to nikt nie chce się przyznać, że kierował. W przypadku motoroweru było odwrotnie. Dwaj pijani mężczyźni zgodnie stwierdzili, że razem pili wódkę i razem kierowali motorowerem. Obaj byli tak pijani, że nie mogli ustać na własnych nogach.
Do oficera dyżurnego kętrzyńskiej Policji zadzwonił kierowca jadący trasą Garbno-Kaskajmy (gmina Korsze), którzy zwrócił uwagę na podejrzane manewry motorowerzysty. Kierowca miał problemy z utrzymaniem prostego toru jazdy, jechał całą szerokością jezdni, raz zwalniał, raz przyśpieszał.

Oficer dyżurny przekazał informację patrolom policyjnym będącym w terenie. Podjeżdżając do miejsca zdarzenia funkcjonariusze zauważyli przewrócony na jezdni motorower, a przy nim leżących dwóch mężczyzn. Próby podniesienia przez nich skutera nie powiodły się. 21-latkowie mieli problemy z utrzymaniem równowagi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości Macieja Sz, wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Natomiast u jego rówieśnika Artura M. ponad 2,5 promila. Obaj mężczyźni twierdzili, że kierowali motorowerem. Przyznali się także, że rana w Kętrzynie pili wódkę.

21-latkowie trafili do policyjnego aresztu. Policyjne postępowanie wyjaśni, kto tak naprawdę kierował jednośladem i komu zostaną przedstawione zarzuty jazdy po alkoholu.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na ketrzyn.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5