Było gwarno i wesoło

2014-09-02 15:24:15(ost. akt: 2014-09-02 15:26:41)

Autor zdjęcia: Elżbieta Kozłowska

Dobiegł końca wakacyjny cykl spotkań pod hasłem „Biblioteka miejscem rekreacji” zorganizowany dla dzieci w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Korszach.
W pogodę czy deszcz, mimo przeszkód remontowych, u nas zawsze było gwarno i wesoło, a to dzięki zajęciom oraz licznym niespodziankom, które przygotowały panie z myślą o najmłodszych i starszych czytelnikach. Mieliśmy też zaszczyt gościć rodziców uczestników zajęć wakacyjnych.

Przez dwa miesiące naszych zajęć w bibliotece, najmłodszym towarzyszył zawsze uśmiech i zadowolenie. Wspólnie, bawiliśmy się na świeżym powietrzu, rozwijając swoje pasje sportowe. W trakcie letniej przygody odbył się piknik edukacyjny „Sieciaki na wakacjach” gdzie dzieci poznały dobre i złe strony Internetu.

Dobrze zorganizowana Gra Miejska „Poszukiwacze skarbów” przyniosła wiele atrakcji i korzyści, uczestnicy gry lepiej poznali swoje miasto i odkryli słodki skarb. Niezapomniana „Bajkowa noc w bibliotece” bez mamy i taty, ale na zabawie bardzo długo pozostanie w pamięci uczestników.

Nie zabrakło także podróży dookoła świata, choć ręką po mapie to z humorem poznawali kontynenty naszego globu. Wspólnie graliśmy w gry planszowe, rozwiązywaliśmy krzyżówki, łamigłówki i słuchaliśmy wesołych ciekawostek. Bawiliśmy się na wirtualnym placu zabaw jak i graliśmy na konsoli X-Box rozgrywając turnieje piłki nożnej oraz tenisa ziemnego.

Nie zabrakło czasu na coś edukacyjnego, w programie mieliśmy filmy edukacyjne i komediowe dla dorosłych i dzieci wyświetlane pod chmurką i w bibliotece. Własnoręcznie wykonane, maski, okulary czy wąsiki oraz prace plastyczne można oglądać w bibliotece. W trakcie wakacyjnych spotkań, każde dziecko otrzymało upominek. Nie zabrakło też słodkich łakoci i lodów.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: biblioteka

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5