Rekreacyjnie i kulinarnie

2014-09-01 10:39:24(ost. akt: 2014-09-01 10:45:20)
Ostatni tydzień w Miejskim Ośrodku Kultury w Korszach odbywał się pod hasłem: „Rekreacyjnie i Kulinarnie”. Ponad 40 osób przybyło w poniedziałek na ognisko. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży jak i dorosłych.
Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki zaś dorośli wspominali dawne młodzieńcze lata. Płonące ognisko wywołało wiele wspomnień. Niektórzy chwalili się członkowstwem w harcerstwie a inni spotkaniami z przyjaciółmi właśnie przy ognisku. Dwie godziny minęły bardzo szybko.

We wtorek grupa 35 osób wyruszyła na podbój Parku Wodnego „Tropikana” w Mikołajkach. Dzieci, młodzież i dorośli przez kilka godzin korzystali z atrakcji wodnych. Po kąpieli pojechaliśmy do centrum miasta, aby pospacerować przy porcie i coś przekąsić.

Środa to dzień, w którym odbyło się „Spotkanie Kulinarne”. Ponad trzy godziny 11 pań „pichciło” smaczne potrawy. Spotkanie miało na celu wymianę doświadczeń i przygotowanie posiłku dla dzieci, które w tym czasie brały udział w „Nocy z Kulturą”. Panie upiekły smaczną pizze oraz wyśmienite faworki. Trzy godziny wspólnej pracy i miłych rozmów zaowocowały chęcią uczestnictwa w cyklu takich spotkań. Niebawem odbędzie się kolejne „Spotkanie Kulinarne”. Paniom dziękujemy i zapraszamy.

Z środy na czwartek odbyła się „Noc z Kulturą”. Ta oferta skierowana była do dzieci z terenu Gminy Korsze. Zabawa trwała od godz. 18.30 do godziny 9.00. Dzieci po przybyciu zostały „zakwaterowane” oraz zjadły kolację przygotowaną przez uczestniczki „Spotkania Kulinarnego”. Dzieci smakowały pizzę i smaczne faworki. Pracownicy naszego ośrodka przygotowali szereg atrakcji dla najmłodszych mieszkańców. Kalambury, gry, karaoke, wspólne robienie sałatki owocowej, dyskoteka to tylko nieliczne atrakcje, w których dzieci brały udział. Rano po śniadaniu udały się z uśmiechniętymi buziami do swoich domów.Tekst: Tomasz Lenkowski MOK

Fot: MOK

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5