Zrób wakacyjne zdjęcie i weź udział w konkursie

2014-07-28 10:21:41(ost. akt: 2014-07-29 16:40:23)
Jadąc na wakacje zabieramy ze sobą aparat, by dokumentować nasze letnie przygody i odwiedzane miejsca. Tym razem Wasze zdjęcia mogą być nagrodzone. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym letnim konkursie.
Wraz ze Stowarzyszeniem „Dolina Gubra” Gazeta w Kętrzynie i portal ketrzyn.wm.pl zapraszają wszystkich mieszkańców oraz turystów do wakacyjnego konkursu fotograficznego. Wystarczy, że odwiedzicie jedną z trzech miejscowości gminy Korsze: Sątoczno, Studzieniec lub Prosna i zrobicie sobie zdjęcie z wykorzystaniem stojących tam foto-tablic. Wszystko zależy od Waszej kreatywności. Zdjęcia nadsyłajcie na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl do 31 sierpnia 2014 roku.

Na zwycięzcę konkursu czeka atrakcyjna nagroda. Jego nazwisko poznamy w pierwszym tygodniu września. Zapraszamy do zabawy. Wszystkie zgłoszone zdjęcia znajdziecie w naszej galerii na stronie kętrzyn.wm.pl oraz na profilu Facebook: Gazeta w Kętrzynie.

Wysyłając zdjęcie konkursowe podajcie swoje dane: imię i nazwisko, adres, telefon kontaktowy. Prosimy też o podpisanie formuły: Wyrażam zgodę na wykorzystanie zdjęcia i danych osobowych na potrzeby konkursu „Zdjęcie z wakacji” organizowanego przez Gazetę w Kętrzynie, portal ketrzyn.wm.pl oraz Stowarzyszenie „Dolina Gubra”.
Ewa Dolińska-Baczewska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. jakie Prośno???? #1448383 | 46.170.*.* 28 lip 2014 12:17

    Nie ma takiej miejscowości jak Prośno, litości weryfikujcie publikowane informacje, jest PROSNA.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5