Trzy godziny zumby w Korszach

2014-07-17 09:00:00(ost. akt: 2014-07-17 09:14:25)

Autor zdjęcia: MOK Korsze

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zadbał o tych, którzy uwielbiają aktywnie i wesoło spędzać czas. Na Publicznym Miejscu Spotkań odbył się I Maraton Zumby, na który przybyła liczna grupa miłośniczek tego tańca. Oprócz korszenianek gościliśmy również panie i dziewczęta z Bartoszyc, Kętrzyna, Drogosz i Górowa Iławeckiego.
Trzygodzinny maraton poprowadziły wspaniałe instruktorki z Kętrzyna- Katarzyna Twarowska i Małgorzata Mazurek, dzięki którym zapomnieliśmy o szarej codzienności. Wesoły nastrój udzielił się każdej z uczestniczek maratonu. Niektórzy nie dowierzali, że zumba potrafi wywoływać takie pozytywne emocje.

Rozgrzaliśmy parne, lipcowe popołudnie do czerwoności, które schłodzić musieli miejscowi strażacy, zapewniając wszystkim zimny prysznic. Ale była radość i orzeźwienie!!! Uczestniczki spaliły tysiące kalorii. A to wszystko za sprawą zumby czyli fitnessowego szaleństwa zainspirowanego latynoskimi rytmami.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę prowadzących maraton Katarzynie Twarowskiej i Małgorzacie Mazurek oraz OSP Korsze za niesamowite doznania.
Agnieszka Karusewicz MOK

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5