Pijany motorowerzysta wymusił pierwszeństwo i wylądował na ulicy

2014-07-06 15:14:43(ost. akt: 2014-07-06 13:20:46)

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

O dużym szczęściu mogą mówić uczestniczy zdarzenia drogowego na trasie Glitajny-Parys. 53-letni motorowerzysta wyjeżdżając z drogi gruntowej na jezdnię wymusił pierwszeństwo przejazdu dla kierowcy passata.
Do groźnie wyglądającej kolizji drogowej doszło wczoraj po godzinie 14.00 na trasie Glitajny-Parys. Ze wstępnych informacji wynikało, że motorowerzysta został potrącony przez kierowcę passata. Pracujący na miejscu funkcjonariusze ustalili, że do zdarzenia drogowego doprowadził kierujący motorowerem, który wyjeżdżając z drogi gruntowej na jezdnię wymusił pierwszeństwo przejazdu dla kierowcy passata.

Podczas sprawdzania stanu trzeźwości obu kierujących, okazało się, że 53-letni sprawca kolizji znajdował się pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Teraz 53-letni Jerzy Ś. za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do lat 2 pozbawienia wolności.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na korsze.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. lol #1433009 | 89.228.*.* 6 lip 2014 18:46

    znajdował się w stanie nietrzeźwości a nie pod wpływem alkoholu

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5