Red Lips zagra na 75-lecie Granicy Kętrzyn

2022-08-02 12:05:53(ost. akt: 2022-08-02 12:21:24)

Autor zdjęcia: materiały Organizatora

Rockowe brzmienie, świeżość i ogromna żywiołowość to cechy, za które publiczność pokochała Red Lips. Na koncercie usłyszymy znane kawałki: „To co nam było”, "Czarne i białe”, "P.S.", "Zanim Odejdziesz" czy "Hej Joe!". Z całą pewnością pojawią się też niespodzianki!
Zespół Red Lips w roku 2013 szturmem podbił polskie stacje radiowe hitem „To co nam było”. Utwór w mgnieniu oka poszybował na pierwsze miejsca list przebojów stacji radiowych. Gdy kolejne single „Czarne i białe”, „Zanim odejdziesz” czy „Szanta” z debiutanckiego albumu osiągały czołowe notowania na listach przebojów, muzycy rzucili dotychczasową pracę, by zająć się wyłącznie muzyką. Liczba fanów rosła, a wraz z nią popularność piosenek Red Lips. Grupa powstała w 2010 w Warszawie z inicjatywy gitarzysty Łukasza Lazera i wokalistki Joanny Lazer.

Zapraszamy wszystkich na amfiteatr, w barwach klubowych.

Koncert skrywa szczególny jubileusz. W tym roku KKS GRANICA KĘTRZYN obchodzi 75-lecie powstania klubu. Przy tej okazji Burmistrz Miasta Ryszard Niedziółka i Zarząd klubu serdecznie zapraszają wszystkich kibiców oraz sympatyków do wspólnego świętowania. Mile widziane będą stroje w barwach klubowych.

6 lipca 1947 roku rozegrany został mecz piłkarski, w którym drużyna reprezentująca miasto Kętrzyn zmierzyła się z zespołem wojskowych z V Mazurskiego Oddziału Wojsk Ochrony Pogranicza, przeniesionego w pierwszej połowie 1947 roku z Olsztyna (tam od kwietnia 1946 roku jako WKS Granica Olsztyn) do Kętrzyna. Jak odnotowały „Wiadomości Mazurskie”, był to pierwszy, historyczny mecz piłki nożnej Wojskowego Klubu Sportowego Granica Kętrzyn, w którym po bramkach Cieczki i Szymczaka (po 2) oraz Sobieraja i Piwowarskiego zwycięstwo 6:1 odnieśli wojskowi. Datę tę przyjęto jako dzień „narodzin” Kętrzyńskiego Klubu Sportowego Granica Kętrzyn.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5