ŚWIĄTECZNY BRZDĄC: Anastazja Murawska

2021-11-29 08:47:54 (ost. akt: 2021-11-29 10:15:37)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Nasza zabawa co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie inaczej jest teraz. Co chwilę dostajemy nowe zgłoszenia.
Mamy kolejną dziewczynkę zgłoszoną do naszego plebiscytu. Anastazja Murawska ma roczek. Mieszka w Barcianach.


Nasza zabawa może być wyjątkowym prezentem na święta Bożego Narodzenia. W jaki sposób? Wystarczy wysłać zdjęcie swojego dziecka. Mały laureat pojawi się na okładce „Gazety w Kętrzynie” w grudniu, a ma nawet szansę na okładkę głównego wydania "Gazety Olsztyńskiej". To wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.

Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ketrzyn@gazetaolsztynska.pl. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Świąteczny Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku.

Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko – mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku. UWAGA: Rozstrzygnięcie konkursu na poziomie powiatowym odbywa się tylko w sytuacji, kiedy zgłosi się minimum 5 kandydatów. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki/kandydaci uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.


red. al, car2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5