Uczestnicy WTZ zmierzyli się przy bilardowych stołach

2019-11-30 19:00:00(ost. akt: 2019-11-30 15:44:57)

Autor zdjęcia: archiwum BCB

W Bałtyckim Centrum Bilardowym odbył się Turniej Osób Niepełnosprawnych w pool bilard. Na starcie zawodów stanęli uczestnicy z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kętrzynie.
Turniej, jak można było przypuszczać, od samego początku wzbudzał wielkie emocje. Wraz z kolejnymi „szczebelkami” turnieju widać było coraz większe zaangażowanie zawodników, a uczestnicy, którzy już odpadli z turnieju coraz głośniej kibicowali swoim faworytom. Najwięcej wrażeń wzbudziły mecze półfinałowe oraz oczywiście finał, podczas których wszyscy uczestnicy zawodów głośno kibicowali dla pozostałych osób w turnieju.

Zwycięzcą turnieju został Kamil Polakowski, który w finale pokonał Sylwię Magnuszewską, III miejsce zajęli Władysław Łazorko oraz Jarosław Kowalski. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale i upominki, a zwycięzcy również puchary ufundowane przez MOSiR Kętrzyn. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom.