Kabaret Smile rozśmieszy mieszkańców Kętrzyna

2017-09-01 14:30:42(ost. akt: 2017-09-03 09:43:44)
kabaret smile

kabaret smile

Autor zdjęcia: Oficjalne materiały prasowe kabaretu

Po udanym Kętrzyńskim Wieczorze Kabaretowym, kolejny raz zresztą, mieszkańcy Kętrzyna i okolic będą mieli jeszcze jedną okazję w tym roku, by uśmiać się do łez. Tym razem publiczność zabawi kabaret Smile.
Kabaret Smile z programem „To Ci tłumaczę!” pojawi się u nas 21 października. W hali sportowo-widowiskowej MOSiR w Kętrzynie nie zabraknie śmiechu do łez i znakomitej zabawy.

„To Ci tłumaczę!” to tytuł najnowszego programu kabaretu pochodzącego z Lublina. Jak sugeruje sam tytuł, Andrzej, Paweł i Michał, podczas prawie dwugodzinnego spektaklu starają się wyjaśnić kilka zagadnień, które napotykamy w życiu codziennym. Są to zagadnienia, które wbrew pozorom wymagają tłumaczenia a Kabaret Smile wykona to w swoim stylu.

Dylematy teścia oraz problemy z naszym pięknym polskim językiem jak zwykle Michał rozwiązuje śpiewająco (tak, naprawdę śpiewa na żywo). Artyści zwracają też uwagę na wszechobecne uzależnienie od nowoczesnych technologii oraz dopalaczy. Śmiało stwierdzić można, że to pierwsze, z powodzeniem wykorzystują w nowym programie.

Szczegóły: Kętrzyn - Hala MOSiR, ul. Kazimierza Wielkiego 12A, 21.10 (sobota), godz.17.00.
Bilety (w cenie 50 zł) do na bycia w kasie kina „Gwiazda”.

Źródło: KCK

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B