Łatwe punkty Orląt, Granicy i Wilkowa, za to MKS "do tyłu"

2017-04-22 18:49:10(ost. akt: 2017-04-22 19:36:39)
Kolejnego gola dla Wilczka strzelił Kamil Jankiewicz, który przed tygodniem dwukrotnie trafiał do bramki MKS Ruciane-Nida.

Kolejnego gola dla Wilczka strzelił Kamil Jankiewicz, który przed tygodniem dwukrotnie trafiał do bramki MKS Ruciane-Nida.

Autor zdjęcia: Andrzej Adamiak

Najłatwiejsze 3 punkty zainkasowali piłkarze Orląt Reszel, którzy nawet... nie musieli wychodzić na boisko. Wysoko wygrała Granica, pewne zwycięstwo zaliczył też Wilczek. Dla odmiany przegrała ekipa z Korsz, która ze wszystkich naszych drużyn stoi najwyżej w tabeli.
Walkower dla Orląt to efekt wycofania się z rozgrywek Warmiaka Łukta. Podopiecznym trenera Łukasza Pyrzaka przyda się taki komfort przed kolejnymi meczami. Zapowiada się ostra walka o utrzymanie i oby "Orły" wyszły z tego zwycięsko na koniec sezonu.

Aż sześć bramek strzelili piłkarze Granicy Kętrzyn w meczu z Omulewem. Ale drużyna z Wielbarka zajmuje w tej chwili przedostatnie miejsce w tabeli grupy warmińsko-mazurskiej IV ligi i to wysokie zwycięstwo nie powinno być niespodzianką. W następnej kolejce piłkarze trenera Millera zagrają już z poważniejszym rywalem - Mrągowią.

O sile ekipy z Mrągowa przekonali się w sobotę zawodnicy MKS Korsze, którzy na własnym boisku ulegli 0:2. Fotel lidera drużynie z Korsz raczej już "nie grozi", ale pozycja wicelidera (w tej chwili MKS jest na trzecim) cały czas jest w zasięgu MKS.

Wyniki (IV liga):
Orlęta Reszel - Warmiak Łukta 3:0 (wo)
Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark 6:1
MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo 0:2

Cały czas w dobrej formie są piłkarze Wilczka Wilkowo, nasi powiatowi reprezentanci w klasie okręgowej. Tym razem zawodnicy trenera Rafała Sokołowskiego pokonali na wyjeździe Czarnych Olecko. Pikanterii dodaje fakt, że stawką tego meczu było czwarte miejsce w tabeli. Na szczęście po sobotnim spotkaniu zachował je Wilczek. Kolejnego gola strzelił Kamil Jankiewicz, który dwukrotnie punktował w ubiegłym tygodniu. Jedno trafienie dołożył Mariusz Grabowski.

Wynik (okręgówka):
Czarni Olecko - Wilczek Wilkowo

red.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5