Piłkarskie zapowiedzi. Dwie drużyny pauzują

2017-04-08 09:34:27(ost. akt: 2017-04-08 09:55:48)

Autor zdjęcia: sxc.hu

Emocje piłkarskie w tym tygodniu schodzą na plan dalszy, z uwagi na Mistrzostwa Polski Juniorów w Siatkówce, które rozgrywane są w Kętrzynie.
Ale w weekend ciekawie powinno być w Reszlu. Na spotkanie z tamtejszymi Orlętami przyjeżdża także walcząca o utrzymanie Tęcza Biskupiec. Nastroje w obu ekipach odmienne - Tęcza po wygranej nad Granicą, Orlęta po porażce w ważnym meczu z Błękitnymi Orneta. Pozostali nasi czwartoligowcy mają wolne - MKS dopisuje sobie trzy punkty bez gry (Warmiak wycofał się z ligi), natomiast mecz Granicy z Zatoką Braniewo został przełożony na 3 maja ze względu na siatkarski turniej rozgrywany w hali MOSiR.

W sobotę mecz w klasie okręgowej zagra Wilczek Wilkowo. Podopieczni Rafała Sokołowskiego tym razem jadą do Dźwierzut, gdzie zmierzą się z lokalnym GKS-em. W tabeli wyżej stoi Wilczek i to on powinien być faworytem meczu. Tym bardziej, że piłkarze z gminy Kętrzyn rozgromili ostatnio 5:0 Pisę Barczewo. Co prawda w tej samej kolejce GKS także zdobył 3 punkty, ale po skromnym jednobramkowym zwycięstwie nad ostatnim w tabeli Pojezierzem Prostki. Ale jak to mawiał Kazimierz Górski "dopóki piłka jest w grze...".

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5