VII Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

2015-02-23 14:30:16(ost. akt: 2015-02-23 14:36:47)
Uczestnicy VII Turnieju Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych

Autor zdjęcia: Organizator

W hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętrzynie odbył się VII Turniej Służb Mundurowych w Halowej Piłce Nożnej o puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn. Zaszczytne I miejsce zdobyła drużyna Komendy Powiatowej Policji z Gołdapi.
Walczący w turnieju zawodnicy zagwarantowali kibicom ogromną dawkę sportowych emocji. Zwycięzcy otrzymali gratulacje, dyplomy i puchary z rąk insp. Wiesława Skudelskiego Komendanta Powiatowego Policji oraz Damiana Nietrzeby Zastępcy Burmistrza Miasta Kętrzyn.

VII w historii Turniej Halowej Piłki Nożnej Służb Mundurowych odbył się w minioną sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. O puchar Komendanta Powiatowego Policji w Kętrzynie oraz Burmistrza Miasta Kętrzyn rywalizowało 10 drużyn, m. in.: Placówka Straży Granicznej w Barcianach, Miasto Kętrzyn, Komenda Powiatowa Policji w Piszu, Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi, Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach, Komenda Powiatowa Policji w Olecku, Państwowa Straż Pożarna Kętrzyn, Zakład Karny Dubliny, dwie drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie. Zawodnicy z ogromną determinacją i w bardzo dobrym stylu rywalizowali o miejsca na podium. Najmocniejszą drużyną okazała się Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi. Zaszczytną II pozycję zdobyła drużyna Miasta Kętrzyn, natomiast na III miejscu uplasowała się drużyna z Zakładu Karnego z Dublin. Królem strzelców został Adam Sepczyński z drużyny Miasta Kętrzyn strzelając 7 bramek. Najlepszym bramkarzem został Jakub Lewandowski z Komendy Powiatowej w Piszu, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został Paweł Kasprzak z Zakładu Karnego z Dublin.

Nagrody wręczali insp. Wiesław Skudelski Komendant z Kętrzyna oraz Damian Nietrzeba Zastępca Burmistrza Miasta Kętrzyn.