Awaria światłowodu przyczyną kłopotów z internetem i telewizją?

2014-10-09 20:22:11(ost. akt: 2014-10-09 20:28:58)

Autor zdjęcia: Archwium GO

Najprawdopodobniej przerwanie światłowodu jest przyczyną problemów z odbiorem telewizji i internetu z sieci kablowych. Problemy dotknęły mieszkańców powiatu w czwartek po południu.
- Po 14 chciałam skorzystać z internetu, ale okazało się, że nie mam połączenia. Nie działała również telewizja kablowa - opowiada pani Marta, mieszkanka Reszla. Podobne kłopoty mają inni użytkownicy reszelskiej kablówki, a także mieszkańcy Korsz i Kętrzyna.

Problemy są spowodowane wykopami w... Olsztynie. Podczas prac pod budowę linii tramwajowej najprawdopodobniej uszkodzony został światłowód. Na miejscu pracują technicy, którzy próbują usunąć skutki awarii. Jak długo potrwa przerwa w dostawie sygnału - jeszcze nie wiadomo.
anad

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Vectra i tak was wydyma ;) #1503897 | 88.156.*.* 9 paź 2014 20:42

    powinna bez łaski zwrócić kasę za przerwę. Zgłaszajcie i nie dajcie się zmyć awarią!. Opiszę swój przypadek. Zgłaszam w poniedziałek, że nie działa internet. Odpowiedź konsultanta, że wiedzą, bo jest jakaś awaria. Proszę o przyjęcie tego jako reklamację zgodnie z zawartą umową. Konsultant odmawia, bo podobno umowa którą mam jest beee ;) Dzwonię we wtorek, bo nie działa wciąż. Konsultant 15 minut przyjmuje zgłoszenie. Wcześniej próbuje mnie zmyć żebym zgłosił poprzez formularz internetowy. Tłumaczę gamoniowi jeszcze raz, że nie działa mi internet od dwóch dni ;) Stuka w końcu w klawisze itepe. Środa. Internet wciąż nie działa. Znów dzwonię. Gość odpowiada, że nie ma u nich w systemie żadnych zgłoszeń pomimo, że od dwóch dni zgłaszam, mam bilingi, nagrania itepe. W środę w końcu wpisuje łaskawca w system, że internet nie działa... Najlepsze jest też to, że w tym czasie żaden technik w Olsztynie nie kontaktuje się ze mną w tej sprawie. Totalna olewka... A poco to? Żeby klientowi nie oddać należnych jak psu kość 1 czy 2 złotych za dzień przerwy. Wstyd!

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5