W SOS-W budują rodzinną więź [GALERIA]

2024-06-16 09:00:00(ost. akt: 2024-06-16 10:04:15)

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Dni Rodziny to już tradycja w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Kętrzynie. W piątek, 7 czerwca na wspólnym pikniku ponownie spotkali się uczniowie, rodzice, opiekunowie i nauczyciele. Atrakcji nie brakowało.
Podczas imprezy uczestnicy mogli m.in. od kuchni poznać pracę policjantów, strażników miejskich i granicznych, zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa oraz sprawdzić za pomocą specjalnych gogli, jakie zaburzenia wzroku i równowagi wywołują używki. Chętni mogli wziąć udział w chemicznofizycznych eksperymentach oraz konkurencjach sportowych. Nie zabrakło też występów artystycznych, dmuchańców, słodkiego poczęstunku czy kiełbasek z grilla. — Już od kilku lat w czerwcu łączymy Dzień Dziecka z Dniami Rodziny. To znakomita okazja do wspólnej zabawy i integracji z naszymi uczniami i ich rodzinami — mówi Aneta Dunaj, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego.

— Dzięki takim wydarzeniom jesteśmy razem, poznajemy innych rodziców. To integruje i buduje też naszą rodzinną więź. Bawimy się wspaniale. Syn bardzo się ucieszył, że rodzice przyjechali — podzieliła się z nami wrażeniami jedna z rodzin.

car2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5