Nad jeziorem w Czernikach szukali zagubionych jajek

2024-03-31 16:00:00(ost. akt: 2024-03-31 09:04:30)

Autor zdjęcia: Gmina Kętrzyn

Przy wspaniałej pogodzie i rewelacyjnej frekwencji w niedzielę, 24 marca z okazji Świąt Wielkanocnych już po raz trzeci na Terenie Rekreacyjno Wypoczynkowym nad jeziorem Mój w Czernikach została zorganizowana plenerowa zabawa pełna śmiechu i słodkich niespodzianek.
Punktualnie o godzinie 14.00 wszystkich sympatyków zajączka wielkanocnego Wójt Gminy Kętrzyn pan Paweł Bobrowski wspólnie z Przewodniczącą Rady Gminy Kętrzyn panią Teresą Juchniewcz i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury panią Martą Szmyd zaprosił do wspólnej zabawy, na którą biletem wstępu był koszyczek.
Nasz wielkanocny zajączek był tak roztargniony, że pogubił czekoladowe jajeczka, ale na ratunek przybyły dzieci z koszyczkami i pozbierały wszystkie czekoladowe jajeczka, a było ich bardzo dużoooo.

Tegoroczna zabawa jak zawsze przyniosła wiele radości dzieciom, które z ochotą i ogromnym entuzjazmem wzięły w niej udział. Gospodynie i gospodarze z Koła Gospodyń Wiejskich w Windykajmach zadbali, aby nikt nie był głodny po wyczerpującej zabawie.

Źródło: Gmina Kętrzyn

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5