Derby powiatu dla Orła! ZDJĘCIA i FILM

2016-08-27 18:40:42(ost. akt: 2016-08-28 12:22:40)

Autor zdjęcia: Kamila Oczkowicz

W derbach powiatu Orzeł Janowiec Kościelny pokonał na własnym boisku Start Nidzica 3:0.
Na początku mecz był wyrównanym "widowiskiem". Wszystko zmieniło się jednak w 19 minucie, kiedy do bramki Startu trafił Bartek Szczypiński i wyprowadził Orła na prowadzenie.

Później gospodarze zaczęli grać odważniej i bardzo często oddawali strzały na bramkę gości. Na zmianę wyniku nie trzeba było dług czekać. W 28 minucie prowadzenie Orła powiększył Jakub Rogowski.

Kilka minut później Marcin Czaplicki ujrzał żółtą kartkę za faul na Pawle Sobotka. Kapitan Startu po strzale z rzutu wolnego był bliski zdobycia gola, ale na posterunku był bramkarz Orła.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Drugą połowę z impetem zaczęli gospodarze. Piłka wpadła do siatki po strzale Andrzeja Łochnickiego, ale sędzia podniósł chorągiewkę .

W 55 minucie wynik meczu ustalił Krzysztof Rama. 3:0 dla Orła.

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. xyz #2056211 | 178.36.*.* 30 sie 2016 21:49

Nie zabolały tak trzy poprzednie porażki,jak ta z Orłem.Trzeba umieć też przegrywać.Sytuacja w Starcie jest trudna,ale nie szukajcie winnych daleko.Żaden z trenerów wam nie pasuje cokolwiek by nie robił.piłkarzy mieszacie z błotem przy byle okazji,działaczy posądzacie o bóg wie co,a na to spoglądają i słuchają ewentualni sponsorzy-a to nie wróży nic dobrego.

Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

1. ciekawe #2055873 | 88.156.*.* 30 sie 2016 13:35

Ciekawa teoria, prawdą jest że gdyby w Orle nie grali zawodnicy Startu Orzeł grałby w A klasie a tak przyjdzie grać Startowi .Start nie szanuje zawodników .Sami nie mają kim grać w seniorach i juniorach ale porozdawali zawodników do innych klubów ostatnio zwolnienia dali dla pięciu juniorów do UKS Jedynka .

Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2. Ja #2055707 | 5.172.*.* 30 sie 2016 10:00

Uważam ze to orzeł ma nadal kompleks Startu, widać to było w sobotę po zachowaniu niektórych działaczy, piłkarzy i trenera drużyny

Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

3. klawo #2055236 | 29 sie 2016 15:54

wstyd że miasto ma szkołę z klasami sportowymi ma tak niski poziom piłki nożne j w każdej kategorii wiekowej tak w Starcie jak i UKS, zawodnicy Startu grają w Janowcu w Starcie nie ma komu grać prawda że niedługo rozpocznie się wędrówka do Kozłowa .Muszą być działacze trenerzy i zawodnicy .Start już ma seniorów i juniorów i jeszcze bardzo słabych zawodników gdzie są młodzicy trampkarze , juniorzy młodsi kto do tego doprowadził.

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

4. Garbus #2055212 | 83.28.*.* 29 sie 2016 15:25

Pewna era w nidzickiej piłce się skończyła .. Nadszedł kompleks Orła .. Obym się mylił, za rok kompleks Kozłowa będzie.

Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) odpowiedz na ten komentarz