Derby powiatu dla Orła! ZDJĘCIA i FILM

2016-08-27 18:40:42(ost. akt: 2016-08-28 12:22:40)

Autor zdjęcia: Kamila Oczkowicz

W derbach powiatu Orzeł Janowiec Kościelny pokonał na własnym boisku Start Nidzica 3:0.
Na początku mecz był wyrównanym "widowiskiem". Wszystko zmieniło się jednak w 19 minucie, kiedy do bramki Startu trafił Bartek Szczypiński i wyprowadził Orła na prowadzenie.

Później gospodarze zaczęli grać odważniej i bardzo często oddawali strzały na bramkę gości. Na zmianę wyniku nie trzeba było dług czekać. W 28 minucie prowadzenie Orła powiększył Jakub Rogowski.

Kilka minut później Marcin Czaplicki ujrzał żółtą kartkę za faul na Pawle Sobotka. Kapitan Startu po strzale z rzutu wolnego był bliski zdobycia gola, ale na posterunku był bramkarz Orła.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Drugą połowę z impetem zaczęli gospodarze. Piłka wpadła do siatki po strzale Andrzeja Łochnickiego, ale sędzia podniósł chorągiewkę .

W 55 minucie wynik meczu ustalił Krzysztof Rama. 3:0 dla Orła.

Komentarze (14) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

1. tak było #2054443 | 88.156.*.* 27 sie 2016 21:19

bramki zdobyli w 21 min Szczypiński 28 Rogowski 54 Rama mecz na dobrym poziomie wygrał zespół bardziej waleczny ,skuteczny lepiej grający w obronie .

Ocena komentarza: warty uwagi (11) odpowiedz na ten komentarz

2. widz #2054419 | 37.47.*.* 27 sie 2016 20:18

Panie redaktorze pan chyba na innym meczu byl nie małecki tylko rogowski I nie szypulski hulking łochnicki andrzej

Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

3. Ja #2055707 | 5.172.*.* 30 sie 2016 10:00

Uważam ze to orzeł ma nadal kompleks Startu, widać to było w sobotę po zachowaniu niektórych działaczy, piłkarzy i trenera drużyny

Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

4. żenujący jest twój post #2054747 | 28 sie 2016 16:40

Jak gospodarze zaczęli z impetu jak goście mieli przewagę w tej częśći gry. jak mógł mieć okazje jak kapitanem był Karwacki który nie miał żadnej okazji sędzia podnósł chorągiewkę bo zawodnik był na pozycji spalone jak więc mogła być uznana bramka ale przy trzeciej bramce jak Mioduszewski był pociągnięty za rękę i powalony na ziemię a padła bramka gdzie sędzia nie odgwizdał faulu cisza o tym że gospodarze często ucinali sobie faule na gośćach też cisza gośćie też kilka razy grożnie atakowali ale gospodarze grali z większą determinacją wygrali zasłużenie wszyscy biegali i walczyli na całym boisku czego nie można powiedzieć o wszystkich zawodnikach gości kilku wygladało jakby pierwszy raz przyszli na mecz ,jakiś znawca fudbolu pisze złośliwie że największe zagrożenie sprawiał Godlewski chyba już słabo widział albo jego ulubieniec który nic nie pokazał w grze, ktoś dobrze napisał wygrał zespól który na boisku wylał więcej potu walczył biegał i zasłużenie wygrał.

5. klawo #2055236 | 29 sie 2016 15:54

wstyd że miasto ma szkołę z klasami sportowymi ma tak niski poziom piłki nożne j w każdej kategorii wiekowej tak w Starcie jak i UKS, zawodnicy Startu grają w Janowcu w Starcie nie ma komu grać prawda że niedługo rozpocznie się wędrówka do Kozłowa .Muszą być działacze trenerzy i zawodnicy .Start już ma seniorów i juniorów i jeszcze bardzo słabych zawodników gdzie są młodzicy trampkarze , juniorzy młodsi kto do tego doprowadził.

Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz