Porsche mknęło przez Jędrychowo zdecydowanie za szybko
2023-09-21 08:19:59(ost. akt: 2023-09-21 08:21:42)
Nadmierna prędkość nadal pozostaje jednym z głównych czynników wpływających bezpośrednio na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Policjanci apelują o rozważną i zgodną z przepisami jazdę.
We wtorek (19.09.2023 r.) iławscy policjanci ruchu drogowego podczas pomiaru prędkości zatrzymali kolejną osobę nie stosujące się do przepisów. 41 – latka jechała porsche z prędkością 101 km/h w Jędrychowie.
Mieszkanka powiatu olsztyńskiego straciła prawo jazdy na najbliższe 3 miesiące, została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł a jej konto powiększyło się o 13 pkt. karnych.
Policjanci apelują !
Kierowcy „noga z gazu” – nie narażajmy życia swojego i innych osób korzystających z drogi. Pamiętajmy, że konsekwencje łamania przepisów drogowych ponoszą nie tylko sprawcy, ale w wielu przypadkach za ich błędy, koszty w postaci utraty zdrowia, a nawet życia ponoszą zwykle inni uczestnicy ruchu drogowego. Spokojna, rozważna jazda i wzajemne poszanowanie pozwoli wszystkim bezpiecznie dotrzeć do celu.
źródło: KPP Iława
red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl
red.
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez