Iława. Schroniskowy kot Street szuka domu

2022-09-28 15:10:53(ost. akt: 2022-09-28 16:19:37)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Poznajcie Streeta. To mieszkający w Schronisku dla Zwierząt kocurek, który szuka domu. Wiele przeżył, ale zasłużył na kochającego człowieka.
O kocie pisze Justyna, wolontariuszka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt:

Oto Street, kot, którego szukano dwa dni po potrąceniu przez samochód, którego zjadały żywcem larwy.

Wszystko można powiedzieć o Streecie, ale nie to, że jest urodziwy. A dlaczego? Ano dlatego, że życie spędził na ulicy, a życie to ma wypisane na pyszczku. Całym sobą przedstawia to, czego w tym życiu doświadczył - głód, chłód i nędzę. Uroczy, wypadający języczek, to efekt braku uzębienia. Tak, Street już swoje przeżył, a na takich jak on mówi się "nieadoptowalny".

Czy tak będzie?

Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha Streeta całym sercem i podaruje mu ciepło, miłość i własny kąt? Kogoś kto da mu ciepły, własny kocyk i powie o nim "mój kot"? Nie pozwólmy, by jedyną własnością jaką mają koty takie jak Street, było imię. Nie pozwól mu umrzeć w schronisku, bo gdy pojawi się post, opowiadający o tym, że kolejny kot umarł za schroniskowymi kratami, wiele osób będzie żałowało, współczuło i dawało smutne emotki. A tymczasem Street ŻYJE i bardzo potrzebuje człowieka, który ofiaruje mu dom!


Kontakt w sprawie adopcji: tel. 666 873 561.oprac. eka

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5