Iława. Wyróżniający się uczniowie dostali stypendia [GALERIA]

2022-09-27 13:16:41(ost. akt: 2022-09-27 15:25:20)

Autor zdjęcia: Edyta Kocyła-Pawłowska

W ramach Lokalnego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży wręczono stypendia młodym mieszkańcom Iławy. Każdy bon opiewał na 1.000 zł.
Stypendia burmistrza i rady miasta (choć na sali było niewielu radnych) wręczano 27 września.
Uzdolnionym uczniom przyznano wyróżnienia indywidualne w czterech kategoriach. Każdy z nich otrzymał 1.000 zł, natomiast rodzice odbierali z rąk burmistrza Dawida Kopaczewskiego i wiceburmistrz Doroty Kamińskiej listy gratulacyjne.

Dyrektorzy szkół podstawowych tego dnia otrzymali bony na 1.500 zł każdy, do wykorzystania przez szkołę.

Galę na deskach kinoteatru Pasja otworzył występ zespołu And Bench ze Szkoły Podstawowej nr 5. Burmistrz skierował słowa uznania nie tylko do uczniów, ale także do nauczycieli, trenerów, rodziców – wszystkich, którzy dołożyli cegiełkę do rozwoju tych zdolnych osób.

I. Uczniowie nagrodzeni stypendium specjalnym

1. Janiszek Iga – SP4
2. Markuszewska Wiktoria – SP3
3. Mężykowski Marcel – SP5


II. Uczniowie nagrodzeni stypendium za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia artystyczne

1. Jasińska Kinga – SP3
2. Kabzińska Aleksandra – SP4
3. Pawłowska Weronika – SP2
4. Standarska Lena – SP5
5. Stasiuk Oliwia – SP3

III. Uczniowie nagrodzeni stypendium za osiągnięcia w nauce

1. Brzeska Wiktoria – SP4
2. Dembińska Weronika – SP2
3. Dembowski Alodiusz – SP3
4. Karwat Krzysztof – SP4
5. Kozibska Zofia – SP5
6. Kuczmarska Marietta – SP5
7. Ołdak Aleksandra – SP3
8. Paturalska Hanna – SP4
9. Radecki Kacper – SP1
10. Rucińska Natalia – SP1
11. Szczecina Patryk – SP2
12. Szulczewski Hubert – SP2
13. Wiśniewski Sarah – SP1
14. Wrona Piotr – SP5
15. Zakrzewski Miłosz – SP5


IV. Uczniowie nagrodzeni stypendium za dobre wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe

1. Julia Agnieszczak – SP2
2. Balicka Laura – SP2
3. Bilicki Bartosz – SP2
4. Dembiński Mikołaj – SP4
5. Dembowski Eliash – SP3
6. Drozdowska Martyna – SP4
7. Dudkowski Artur – SP2
8. Eska Oliwia – SP4
9. Fiereck Jędrzej – SP4
10. Gajda Alan – SP2
11. Jakubowska Gabriela – SP4
12. Jakubowska Julia – SP4
13. Kemski Maciej – SP2
14. Klonowski Wojciech – SP4
15. Kobylski Adrian – SP2
16. Kopeć Bartosz – SP4
17. Korpalski Maciej – SP4
18. Krawaczyńska Dominika – SP4
19. Kryger Klaudia – SP2
20. Lewandowska Maria – SP4
21. Lubieniecka Gabriela – SP4
22. Nadolski Aleksander – SP2
23. Nadolski Stanisław – SP2
24. Ohakam Sandra – SP4
25. Papińczak Mateusz – SP4
26. Pawlak Piotr – SP2
27. Piotrowski Alex - SP4
28. Podwojewski Maciej – SP4
29. Skorupska Wiktoria – SP2
30. Sławiński Mateusz – SP4
31. Słowik Oliwia – SP4
32. Sobotka Weronika – SP2
33. Suchocka Alicja – SP2
34. Szczypińska Kaja – SP5
35. Szeszel Maciej – SP4
36. Szkamelski Tomasz – SP2
37. Szulc Marcel – SP4
38. Tasarz Maciej – SP4
39. Waśniewski Marcel – SP2
40. Wiatrowski Wiktor – SP4
41. Zalewski Bartosz – SP4
42. Zalewski Jakub – SP4


eka
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5