Dobrzy sąsiedzi są w Woli Kamieńskiej

2022-08-29 09:53:36(ost. akt: 2022-08-29 10:00:11)

Autor zdjęcia: UG Iława

Festyn „Dobrych Sąsiadów” odbył się w minioną sobotę 27 sierpnia w Woli Kamieńskiej. Atrakcyjny program imprezy i doskonała pogoda przyciągnęła na plac przy świetlicy mieszkańców sołectwa oraz gości z sąsiednich miejscowości.
W części oficjalnej otwarcia imprezy dokonali wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński oraz sołtys sołectwa Wola Kamieńska Beata Grzechnik. Imprezę poprowadziła dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie Grażyna Piękos wraz z pracownikami.

Organizatorzy zapewnili dla uczestników mnóstwo atrakcji. W programie znalazły się gry i zabawy dla dzieci i dorosłych poprowadzonych przez animatorów z GOK. Dużą popularnością cieszyła się loteria fantowa. Nie zabrakło również poczęstunku. Była pyszna grochówka, potrawy z grilla, pieczone udźce i wspaniałe ciasta. Imprezę zakończyła zabawa „Pod gwiazdami”.

Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Wola Kamieńska, Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Wola Kamieńska oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie. Wydarzenie było objęte patronatem wójta gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego.

UG w Iławie, oprac. eka
ilawa@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5