B klasa zaczyna sezon, a w Rudzienicach derby. Piłkarski rozkład jazdy na weekend

2022-08-20 09:07:20(ost. akt: 2022-08-20 10:23:23)
Czarni Rudzienice na sezon 2022/23

Czarni Rudzienice na sezon 2022/23

Autor zdjęcia: Czarni Rudzienice

PIŁKA NOŻNA\\\ Sprawdzamy z kim, gdzie i kiedy w ten weekend zagrają w meczach ligowych zespoły z powiatu iławskiego.
Dwa miesiące trwała przerwa pomiędzy sezonami 2021/22 a 22/23 w piłkarskiej B klasie. W ten weekend drużyny z tego poziomu rozgrywkowego mogą już jednak przystąpić do rywalizacji o ligowe punkty. Jest jednak jedna zmiana — tym razem warmińsko-mazurska B klasa nie ma czterech grup (tak jak w poprzednich sezonach), tylko trzy.

Poniżej publikujemy rozkład jazdy na ten weekend (20-21 sierpnia). Ciekawie może być m.in. w Rudzienicach, gdzie w meczu klasy okręgowej Czarni podejmą lidera grupy 2 Constract Lubawa. A więc derby!

W rozkładzie zespoły z powiatu iławskiego mają "pogrubioną" nazwę. Ewingi Zalewo, po spadku z okręgówki, grają nie w gr. 4 A klasy, jak reszta ekip z pow. iławskiego, a w gr. 2.

SOBOTA 20 SIERPNIA

15:00: Czarni Rudzienice — Constract Lubawa (klasa okręgowa)

16:00: Osa Ząbrowo — Żak Jamielnik (A klasa)

16:00: Orzeł Ulnowo — KS Mroczno (A klasa)

16:00: MKS Działdowo — Jordan Kazanice (A klasa)

16:00: Wel AT4B Bratian — Zamek Szymbark (B klasa)

16:00: Mewa Smykowo — Torpeda Rożental (B klasa)

16:00: Drewneks Sampława — Leśnik Nowe Ramuki (B klasa)

17:00: GKS Wikielec — DKS Dobre Miasto (IV liga)

17:00: Olimpia Olsztynek — Jeziorak Iława (IV liga)

17:00: Unia Susz — Delfin Rybno (klasa okręgowa)

17:00: Avista Łążyn — Grunwald Gierzwałd (A klasa)

17:00: Wel Lidzbark Welski — Mały Jeziorak Iława (A klasa)

17:00: Jastrząb Ględy — Ewingi Zalewo (A klasa)

18:00: Pisa Barczewo — Motor Lubawa (IV liga)

NIEDZIELA 21 SIERPNIA

14:00: LZS Frednowy — Gmina Kozłowo (A klasa)

16:00: Olimpia Kisielice — Iskra Smykówko (B klasa)

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl



2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5