[AKTUALIZACJA] Trwają poszukiwania mężczyzny na Jezioraku i w jego okolicach. Na miejscu działają służby ratunkowe i policja

2022-06-24 14:23:43(ost. akt: 2022-06-24 16:07:06)
zdjęcie ilustracyjne, patrol wodny KPP Iława

zdjęcie ilustracyjne, patrol wodny KPP Iława

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Dzisiaj (piątek 24 czerwca) w godzinach popołudniowych do policji oraz straży pożarnej dotarło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny, który — według informacji uzyskanych od zgłaszającego — wcześniej pływał na rowerze wodnym.
— Otrzymaliśmy zgłoszenie o zaginięciu turysty, który po wycieczce na rowerze wodnym nie wrócił do ośrodka — mówi st. asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

— Policjanci ustalają wszelkie szczegóły tego zdarzenia, przesłuchują świadków oraz weryfikują uzyskane informacje. Cały czas trwają poszukiwania zaginionego — dodaje oficer prasowa komendy powiatowej policji w Iławie.

Poszukiwania trwają na Jezioraku w okolicach brzegu przy ul. Sienkiewicza, na południowym krańcu najdłuższego jeziora w kraju.

AKTUALIZACJA
Niestety, poszukiwania zakończyły się tragicznie. St. asp. Joanna Kwiatkowska z KPP Iława poinformowała nas właśnie, że z jeziora wyłowiono ciało poszukiwanego mężczyzny w średnim wieku.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5