Mały Książę i Mała Księżniczka: Głosuj na Mikołaja!

2022-05-11 08:30:16(ost. akt: 2022-05-11 08:47:56)
Mikołaj Kozicki z Iławy

Mikołaj Kozicki z Iławy

Autor zdjęcia: nadesłane

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnuki mają na to szansę. Trwają poszukiwania Małej Księżniczki i Małego Księcia!
Trwa nasza coroczna zabawa/plebiscyt na Małego Księcia i Małą Księżniczkę. Dzieci, które uzyskają najwięcej głosów w głosowaniu sms-owym, zostaną zaprezentowane na łamach Gazety Iławskiej.

Przedstawiamy naszego drugiego kandydata. Oto Mikołaj Kozicki z Iławy (na zdjęciu wyżej). Ma już 1,6 roku. Zobaczcie, jak urósł od czasu naszego plebiscytu na Zimowego Brzdąca, w którym także brał udział! KLIK
– Mikołaj jest teraz jeszcze bardziej towarzyski – mówi jego mama Sandra. – Najbardziej lubi się bawić samochodami. Zaczynają go też interesować domowe sprzęty, jak telewizor, pilot, działanie mikrofalówki... Jest bardzo ciekawy świata.
Mikołaj nie chodzi do żłobka, tylko przebywa z mamą w domku. Ma starsza siostrę Blankę, która też bierze udział w tym plebiscycie.

Zgłoś swoje dziecko!
Ich urocze uśmiechy rozczulą wszystkich, błyskotliwe spojrzenia poruszą każde serce, a niezwykła charyzma pozostawi nas w szoku na bardzo długo. Poszukujemy Małych Księżniczek i Małych Książąt z całego powiatu iławskiego. Nie czekaj, zgłoś swoje dziecko!

Kto wygra? O tym zadecydują nasi Czytelnicy!

Dlaczego warto wziąć udział w naszej akcji? — To doskonała pamiątka i świetna zabawa — mówią zgodnie rodzice naszych laureatów z poprzednich lat.

Zgłoszenia przyjmujemy od 9 do 26 maja (godzina 10).

Jak zgłaszać kandydatów do tytułu Małego Księcia i Małej Księżniczki?

Wystarczy wysłać maila na adres ilawa@gazetaolsztynska.pl, wpisując w tytule wiadomości „Mały Książę i Mała Księżniczka 2021”.

Nasza akcja trwa do 30 maja 2022 r.

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:


— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

Skopiuj, wklej, uzupełnij i wyślij:
Imię i nazwisko dziecka oraz jego wiek:
Miejscowość:
Imię i nazwisko opiekuna:
Numer kontaktowy:
Wyrażam zgodę na wykorzystanie wizerunku mojego dziecka na potrzeby plebiscytu i akceptuję postanowienia regulaminu.

Prosimy też o kilka słów opisujących dziecko.


eka
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5