Przedstawiamy kandydatki i kandydatów do tytułu Zimowy Brzdąc 2021

2021-12-09 12:00:00 (ost. akt: 2021-12-09 09:10:53)
Iga Wierzbicka, jedna z kandydatek do tytułu Zimowy Brzdąc

Iga Wierzbicka, jedna z kandydatek do tytułu Zimowy Brzdąc

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Trwa nasz plebiscyt Zimowy Brzdąc. Zgłoszonych do zabawy jest szesnaścioro dzieci. Przed nami ostatnie dni głosowania.
Tym razem ponownie zapraszamy do zgłaszania maluchów, które mają nie więcej niż 12 lat. Mały laureat (lub laureatka) pojawi się na okładce Gazety Iławskiej w grudniu. To będzie wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Aktualne wyniki prezentujemy na naszym portalu www.ilawa.wm.pl


Nikodem Wasiewski z Ogrodzieńca w gminie Kisielice jest bardzo energiczny i ruchliwy. Raczkuje, staje przy meblach, kuca. Jest również małym bystrzakiem. Jak pisze jego mama, pani Anna, nie tylko rozumie proste polecenia, ale i wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Uwielbia się dużo śmiać i popisywać swoimi umiejętnościami.
Żeby zagłosować na Nikodema, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.1 na numer 7248.
Mikołaj Kozicki to roczniak z Iławy. Jest dzieckiem energicznym i bardzo towarzyskim, zawsze uśmiechnięty oraz ciekawski wszystkiego, co zobaczy czy usłyszy. Uwielbia się przytulać - tak pisze o nim mama Sandra.
Żeby zagłosować na Mikołaja, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.2 na numer 7248.Blanka Kozicka z Iławy ma 6 lat i uczęszcza do przedszkola. To siostra Mikołaja. Jest radosna i pełna energii, żartobliwa i opiekuńcza. Uwielbia śpiewać, tańczyć, grać w piłkę i wymyślać różne zabawy. Kocha zwierzęta rożnego gatunku, rasy czy pochodzenia.
Żeby zagłosować na Blankę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.3 na numer 7248.
Alicja Bujak z Susza ma 3 lata i – jak pisze jej mama – jest mała, ale bardzo utalentowana. Uwielbia śpiewać i uczyć się angielskich słówek.
Żeby zagłosować na Alicję, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.4 na numer 7248.
Zuzanna Lipińska z Biskupca koło Iławy ma 2 latka. Jest bardzo pogodnym i radosnym dzieckiem. Jej mama Malwina napisała do nas, że Zuzia jest najukochańsza oraz zawsze uśmiechnięta.
Żeby zagłosować na Zuzannę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.5 na numer 7248.Iga Wierzbicka z Iławy ma trzy lata. Jest małą rozrabiarą, jak pisze o niej mama Roksana, ale równocześnie jest najukochańszym dzieckiem na świecie.
Żeby zagłosować na Igę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.6 na numer 7248.Kornel Zmora z Iławy ma pięć lat. To bardzo energiczne dziecko, kocha zabawę na świeżym powietrzu, piszą jego rodzice. Uwielbia zwierzęta. Jest cudownym, zawsze uśmiechniętym dzieckiem.
Żeby zagłosować na Kornela, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.7 na numer 7248.Nadia Ulatowska z Iławy jest energicznym, wesołym dzieckiem, jak piszą jej rodzice. Kocha zabawę, lubi spacerować i uwielbia zwierzaki. Na zdjęciu miała niespełna roczek, dziś to już wyrośnięta pannica, bo ma rok i siedem miesięcy!
Żeby zagłosować na Nadię, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.8 na numer 7248.Alicja Niedziółka z Iławy ma 2 latka i 3 miesiące. Co lubi? Wręcz uwielbia spacery po lesie, pisze wycieczki oraz poznawanie przyrody.
Żeby zagłosować na Alicję, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.9 na numer 7248.Kacper Wiśniewski z Iławy ma 3 lata i chodzi do Miejskiego Przedszkola nr 2 w Iławie. Uwielbia kolorować, układać puzzle i klocki. Lubi bawić się samochodami i misiami, jak nam powiedziała jego mama.
Żeby zagłosować na Kacpra, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.10 na numer 7248.
Wiktor Łata to ośmiolatek z Iławy. Chodzi do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 3. Uwielbia lekcje w-f i jazdę na rowerze. Interesuje się przyrodą. Jest muzykalny i jego mama Kamila zastanawia się nad zapisaniem go do szkoły muzycznej.
Żeby zagłosować na Wiktora, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.11 na numer 7248.Adrianna Skonieczna ma 2,5 roku. Najbardziej lubi jeść rosołek i teraz – w okresie jesienno–zimowym – mandarynki. Uwielbia bawić się z dziećmi oraz wychodzić na spacery ze swoim psem - Hazim.
Żeby zagłosować na Adriannę, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.12 na numer 7248.Filip Ruczyński ma 4,5 roku. Filipek to dziecko pełne energii, swoim pozytywnym nastawieniem do świata zaraża innych – tak pisze o nim mama Agnieszka. Jest bardzo przyjazny w stosunku do ludzi i przez to bardzo lubiany wśród rówieśników, a także dorosłych.
Żeby zagłosować na Filipa, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.13 na numer 7248.
Alan Dąbrowski ma 2,5 roku. Razem z rodzinką mieszka w Stanowie w gminie Iława. Jak pisze jego mama, to uroczy chłopczyk, który kocha wszelkiego rodzaju zwierzątka, uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu. Jest bardzo wesołym i pogodnym dzieckiem.
Żeby zagłosować na Alana, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.14 na numer 7248.Marcel Waszelewski je wszystko, jest wręcz łakomczuchem, jak nam opowiedziała jego mama Sylwia. Wszędzie go pełno. – Jest moim najsłodszym rozrabiaką – mówi pani Sylwia.
Żeby zagłosować na Marcela, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.15 na numer 7248.


Wojtek Jankowski z Iławy
Wojciech Jankowski ma prawie 5 lat. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu oraz przyrodę. Z ciekawością przygląda się nowym, nieznanym dotąd rzeczom lub zwierzętom. Jest miłośnikiem Kinder niespodzianek.
Żeby zagłosować na Wojtka, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.16 na numer 7248.


Jak zgłosić swoje dziecko?


Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ilawa@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. Bardzo prosimy o dopisanie kilku zdań charakterystyki.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko–mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku. Regulamin znajduje się na naszej stronie internetowej.

Redakcja Gazety Iławskiej

Fot. archiwum prywatne


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5