PROFESJONALNY TRENING EMS w Iławie

2021-11-27 10:39:00 (ost. akt: 2021-11-27 13:15:19)   Artykuł sponsorowany
Chcesz ćwiczyć skutecznie i budować wymarzoną sylwetkę w możliwie jak najkrótszym czasie? To coś dla Ciebie! Zgrabne i piękne ciało to racjonalne odżywianie, odpowiednia pielęgnacja i oczywiście dobrze dobrany trening. A od listopada na naszym lokalnym rynku mamy absolutną nowość - Trening EMS, który zapewni Wam nowo otwarte Studio Fit EMS, które znajduje się w Iławie, przy ul. Kościuszki 16/1A.
Na czym polega trening EMS?
Trening EMS jest to trening z wykorzystaniem elektrostymulacji, który obecnie cieszy się coraz większą popularnością wśród osób mających na celu ujędrnienie ciała, walkę z cellulitem oraz wzmocnienie mięśni. Dodatkowo z badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Bayreuth oraz w Niemieckim Uniwersytecie Sportowym w Kolonii wynika, że efektywność treningu EMS jest o około 40 proc. większa w stosunku do standardowego treningu siłowego.

Trening EMS jest szczególnie chętnie wybierany przez osoby zabiegane, którym brakuje czasu na standardowy trening siłowy. Dzięki nowoczesnej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, a budowa masy mięśniowej jest bezbolesna. Podczas 20-minutowego treningu EMS osobisty trener personalny dopasowuje każdorazowo intensywność ćwiczeń do indywidualnych celów i potrzeb klientów. Sesje EMS w znacznym stopniu poprawiają metabolizm organizmu.

Główną zaletą treningu EMS jest zwiększona wydajność treningowa. Taka metoda ćwiczeń pozwala na lepszą regenerację mięśni, przyśpiesza osiąganie efektów i oszczędza czas spędzany na siłowni. W trakcie treningu stymulowane są m.in. mięśnie brzucha, klatki piersiowej, pośladków, grzbietu, odcinka lędźwiowego, pleców, ud oraz przedramion i łydek.

Trening EMS to idealny kompromis pomiędzy aktywnością sportową, a wyzwaniami dnia codziennego!


Elektrostymulacja mięśni prądem czyli EMS to możliwie najkrótsza i najbardziej skuteczna forma treningowa, która pracuje na całe ciało nie niosąc za sobą ryzyka kontuzji ani przeciążeń stawów. Jest polecana jako uzupełnienie tradycyjnych treningów na siłowni. Działając na kilka grup mięśniowych EMS jest w stanie dotrzeć nawet do tych mięśni, które znajdują się najgłębiej w Twoim ciele.

EMS aktywizuje aż 9 głównych
partii mięśniowych jednocześnie!

Już po kilku tygodniach można zauważyć wyraźną różnicę w poprawie jędrności ciała. A to dzięki temu, że zwiększana jest produkcja elastyny i kolagenu oraz dotlenienie tkanek. Trening ma wpływ także na naszą postawę, poprzez wzmocnienie mięśni kręgosłupa, co jest istotne np. dla osób prowadzących siedzący tryb życia. Dzięki niemu przestaniesz odczuwać bóle związane z przesiadywaniem długich godzin za biurkiem.

Studio Fit EMS swoje usługi dedykuje zarówno osobom trenującym już na tradycyjnych siłowniach, jak i tym które do tej pory ze sportem nie miały wiele wspólnego. Studio w swojej ofercie ma również masaże wykonywane przez fizjoterapeutę: masaż leczniczy, klasyczny, sportowy, tkanek głębokich, relaksacyjny.

Zapraszamy

Wystarczy 20 minut tygodniowo, by osiągnąć świetną formę.
Pierwszy próbny trening w promocyjnej cenie!
Zapraszamy do ćwiczeń z kolegą lub koleżanką, do dyspozycji mamy dwa stanowiska, na których można trenować równocześnie.

Studio Fit EMS IŁAWA, ul. Kościuszki 16/1a
Tel. 888 068 880
e-mail: studiofitems@wp.pl

studio czynne:
Od poniedziałku do piątku 9.00-19.00, sobota 9.00-13.00
Facebook oraz Instagram – fitemsilawa2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5