Biało-czerwony parkrun Mały Jeziorak. Biegaczki i biegacze uczcili Święto Niepodległości [zdjęcia]

2021-11-13 10:45:41(ost. akt: 2021-11-13 11:18:59)
Iława. Sobota 13 listopada, godzina 9.03 — biało-czerwoni biegacze i biegaczki na trasie parkrun Mały Jeziorak

Iława. Sobota 13 listopada, godzina 9.03 — biało-czerwoni biegacze i biegaczki na trasie parkrun Mały Jeziorak

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

47. edycja iławskiego parkrunu Mały Jeziorak miała specjalną, patriotyczną oprawę. Dzisiaj (sobota 13 listopada), trzy dni po Narodowym Święcie Niepodległości, czyli w najbliższym możliwym terminie, organizatorzy przeprowadzili bieg podkreślający to wydarzenie.
— Zapraszamy na 47. spotkanie w ramach parkrun Mały Jeziorak Iława, które odbędzie się jak zawsze w sobotę, 13 listopada o godzinie 9:00 rano. Start spod Basenu Miejskiego, ul. Biskupska 2. Tym razem będzie to specjalna, BIAŁO-CZERWONA edycja. Razem uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości! Patriotyczne koszulki i flagi mile widziane! Nie może Was zabraknąć w tę sobotę! Zaproście znajomych, przyprowadźcie rodzinę, sąsiadów i znajomych z pracy, na pewno nie pożałują — pisali organizatorzy w zaproszeniu.

Biegaczki i biegacze z iławskiego parkrunu jak zwykle nie zawiedli i na start cotygodniowego biegu przyszli/przybiegali zaopatrzeni w biało-czerwone elementy, nie brakowało też orła białego.

Wszystkie szczegóły, opis trasy, harmonogram wolontariuszy, wyniki i wiele więcej można znaleźć na: https://www.parkrun.pl/malyjeziorak/

Jednorazowa rejestracja tutaj: http://www.parkrun.pl/rejestracja/

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5