Zimowy Brzdąc 2021: Wiktor Łata

2021-11-10 13:52:35(ost. akt: 2021-11-10 18:21:56)
Wiktor Łata z Iławy

Wiktor Łata z Iławy

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

To kolejny chłopczyk, który dołącza do naszej zabawy. Poznajcie Wiktora! Na niego także można już oddawać głosy.
W ubiegłym roku Zimowym Brzdącem została Hania Boros. Jednak rodzice dzieciaków z całego powiatu wysłali do nas mnóstwo cudownych zdjęć. Prowadzenie tego plebiscytu to co roku prawdziwa przyjemność!

Tym razem ponownie zapraszamy do zgłaszania maluchów, które mają nie więcej niż 12 lat.

Mały laureat (lub laureatka) pojawi się na okładce „Gazety Iławskiej” w grudniu.

To będzie wspaniały prezent pod choinkę dla dziadków i najbliższych. Mamy nadzieję, że nasi Czytelnicy i w tym roku zechcą pochwalić się zdjęciami swoich pociech.


Do kandydatów dołącza Wiktor


Wiktor Łata (na zdjęciu) to ośmiolatek z Iławy. Chodzi do pierwszej klasy Szkoły Podstawowej nr 3. Uwielbia lekcje w-f i jazdę na rowerze. Interesuje się przyrodą. Jest muzykalny i jego mama Kamila zastanawia się nad zapisaniem go do szkoły muzycznej.

Żeby zagłosować na Wiktora, wystarczy wysłać sms o treści gi.zb.11 na numer 7248.Jak zgłosić swoje dziecko?


Wystarczy przysłać jedno jego zdjęcie na adres: ilawa@gazetaolsztynska.pl Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. W temacie e-maila należy wpisać: Zimowy Brzdąc 2021. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu, imię i nazwisko dziecka, wiek, miejscowość oraz numer telefonu kontaktowego. Bardzo prosimy o dopisanie kilku zdań charakterystyki.

W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone po 5 listopada 2009 roku. Plebiscyt trwa od 5 listopada 2021 roku do 12 grudnia 2021 roku i swoim zasięgiem obejmuje woj. warmińsko–mazurskie. Głosowanie rozpoczyna się w momencie pierwszego zgłoszenia w danym powiecie i trwa do godziny 23.59 dnia 12 grudnia 2021 roku.


Aktualne wyniki poniżej.

Redakcja Gazety Iławskiej
ilawa@gazetaolsztynska.pl2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5