Od III ligi do B klasy — sprawdzamy sytuację w tabelach, przed meczem GKS-u

2021-09-08 09:11:26 (ost. akt: 2021-09-08 09:31:38)
Zamek Szymbark, po dwóch wysokich i zdecydowanych zwycięstwach, jest liderem grupy 4 B klasy

Zamek Szymbark, po dwóch wysokich i zdecydowanych zwycięstwach, jest liderem grupy 4 B klasy

Autor zdjęcia: archiwum Zamka Szymbark

Nadrabiamy zaległości i prezentujemy krajobraz po piłkarskim weekendzie. Wiemy, wiemy — trochę spóźniony, ale jest. Poniżej wyniki rozgrywek, w których występują zespoły z powiatu iławskiego. Dzisiaj (środa 8 września) mecz 7. kolejki III ligi rozegra GKS Wikielec, spotkanie drużyny z gminy Iława z rezerwami Legii Warszawa zapowiemy wkrótce, w oddzielnym artykule.
III LIGA

Znicz Biała Piska – GKS Wikielec 1:2 (0:2)
0:1, 0:2 – Masiak (22, 45), 1:2 – Famulak (68)

POZOSTAŁE WYNIKI 6 KOLEJKI:
Mamry Giżycko – Broń Radom 1:2 (0:0)
Sokół Aleksandrów Łódzki – Unia Skierniewice 1:4
Wissa Szczuczyn – KS Kutno 1:2
Legionovia Legionowo – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1
Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie 1:3
Ursus Warszawa – Polonia Warszawa 0:2
Pilica Białobrzegi – Pelikan Łowicz 1:1
Legia II Warszawa – ŁKS II Łódź 2:1
pauzowała Jagiellonia II Białystok

PO 6 KOLEJKACH
1. Legionovia 13 15:10
2. Unia 12 13:8
3. Legia II 10 11:6
4. Polonia* 9 12:5
5. Pelikan 9 10:8
6. Wikielec 9 8:7
7. Lechia 9 9:9
8. Broń 9 9:10
9. Pilica* 8 11:8
10. Świt 8 10:10
11. Ursus 8 10:11
12. Znicz 7 10:10
13. Kutno 7 9:9
14. ŁKS II 7 9:12
15. Błonianka* 6 8:10
16. Wissa 6 6:8
17. Jagiellonia II 6 8:12
18. Sokół 4 9:13
19. Mamry* 3 4:13
* mecz mniej

IV LIGA

Motor Lubawa – Błękitni Pasym 2:1 (1:1)
0:1 - Malanowski (21), 1:1 - Gerka (26), 2:1 - Szymański (89)
Więcej o meczu TUTAJ

Mecz Polonia Iłowo – Jeziorak Iława został przełożony na 15 września (g. 16:30).
W sobotę 4 września Jeziorak grał towarzysko z Lechią Gdańsk, więcej o tym spotkaniu TUTAJ

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI:
MKS Korsze — Concordia Elbląg 0:1 (0:0)
Zatoka Braniewo — Kaczkan Huragan Morąg 1:1 (1:0)
Pisa Barczewo – DKS Dobre Miasto 3:0 (2:0)
Błękitni Orneta – Mazur Ełk 3:0 (1:0)
Mrągowia Mrągowo – Granica Kętrzyn 3:0 (1:0)
Olimpia II Elbląg – Polonia Lidzbark Warmiński 1:0 (0:0)
1:0 – Żygielewicz (78)

PO 5 KOLEJKACH
1. Concordia 13 13:2
2. Granica 10 11:6
3. Pisa 10 6:2
4. Jeziorak* 9 8:2
5. Mrągowia 9 10:7
6. Huragan 9 6:3
7. Olimpia II 8 7:5
8. Motor 7 6:8
9. Błękitni O. 6 8:12
10. Mazur 6 8:9
11. Polonia L. 5 7:7
12. Polonia I.* 5 7:9
13. Korsze 4 6:9
14. Zatoka 2 4:11
15. DKS* 1 1:6
16. Błękitni P.* 1 4:14
* mecz mniej

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)

Unia Susz — MKS Miłakowo 3:1
(Januszek 8, Luliński 80, 90 - Giemza 71)

Czarni Rudzienice — Grunwald Gierzwałd 1:0
(Karczewski 40 karny)

Ewingi Zalewo — Tęcza Miłomłyn 1:3
(Gortatowski 10 karny - Szostek 14, Duda 25, Piekut 32)

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI:
Radomniak Radomno — Polonia Pasłęk 2:5
Warmia Olsztyn — Delfin Rybno 0:4
Olimpia Olsztynek — Delfin Rybno 6:0
Ossa Biskupiec Pomorski — Płomień Turznica 2:0
Start Nidzica — Drwęca Nowe Miasto Lub. 1:1

PO 5 KOLEJKACH
1. Olimpia 12 21:9
2. Ossa 12 12:8
3. Polonia 11 20:11
4. Drwęca 11 13:5
5. Czarni 9 11:9
6. Unia 8 12:11

7. Start 8 12:9
8. Radomno 7 8:8
9. Grunwald 7 12:10
10. Tęcza 6 7:8
11. Płomień 6 9:8
12. Ewingi 6 8:14
13. Delfin 5 9:10
14. Warmia 3 6:14
15. Kormoran 3 6:17
16. Miłakowo 0 7:22

A KLASA (gr. 4)

WYNIKI 5 KOLEJKI:
Osa Ząbrowo – Orzeł Ulnowo 3:2
Zamek Kurzętnik – Iskra Smykówko 4:0
Iskra Narzym – Gmina Kozłowo 5:1
MKS Działdowo – LZS Frednowy 3:1
KS Mroczno – Avista Łążyn 5:2 (1:2)
Wel Lidzbark Welski – Jordan Kazanice 3:1 (1:1)
Orzeł Janowiec Kościelny – Constract Lubawa 2:1

PO 5 KOLEJKACH
1. Iskra N. 13 15:3
2. Jordan 12 18:14
3. Orzeł 12 19:10
4. Wel 11 12:5
5. Działdowo 10 11:8
6. Zamek 9 10:7
7. Osa 9 11:10
8. Mroczno 8 25:12
9. Constract 8 18:7
10. Kozłowo 4 10:16
11. Orzeł 1 8:24
12. Avista 1 10:28
13. Frednowy 1 6:16

14. Iskra S. 0 6:19

B KLASA (gr. 4)

WYNIK 2 KOLEJKI:
LZS Fijewo – Żak Jamielnik 0:5 (0:1)
Huragan Byszwałd – Zamek Szymbark 0:6 (0:2)
Olimpia Kisielice – Drewneks Sampława 1:1 (1:1)
Wicher Gwiździny – Torpeda Rożental 1:2 (1:1)
Mały Jeziorak Iława – Wel Bratian 9:0

PO 2 KOLEJKACH
1. Zamek 6 13:1
2. Mały Jeziorak 6 11:1
3. Torpeda 6 6:3
4. Sampława 4 5:2

5. Żak 3 6:4
6. Wel 3 8:9
7. Olimpia 1 2:3
8. Fijewo 0 2:9

- Wicher 0 2:9
10. Huragan 0 0:14

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5