Osa Ząbrowo prowadzi zbiórkę na młode drużyny. "Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w dzieci i młodzież"

2021-09-07 14:22:06(ost. akt: 2021-09-07 14:29:18)
Żaki Osy Ząbrowo z trenerką Sandrą Cyglicką

Żaki Osy Ząbrowo z trenerką Sandrą Cyglicką

Autor zdjęcia: Osa Ząbrowo

Ludowy Zespół Sportowy Osa Ząbrowo zwrócił się do nas z prośbą o rozpropagowanie zbiórki pieniędzy, która prowadzona jest na portalu zrzutka.pl. Osa zbiera złotówki na prowadzenie zespołów dziecięcych.
Chętnie wspieramy kluby sportowe i bez problemu publikujemy treść komunikatu o zbiórce oraz link do niej. Zbiórka trwać będzie jeszcze przez pięć dni (od dzisiaj, tj. wtorku 7 września 2021), obecnie na koncie zrzutkowym jest zebranych 849 zł, a kwota docelowa wynosi 2 500 zł.

WEJDŹ W LINK I POMÓŻ: Na rozwój grup młodzieżowych Osa Ząbrowo

Opis zrzutki (źródło: Osa Ząbrowo/ zrzutka.pl)
Wesprzyj najmłodszych piłkarzy LZS Osa Ząbrowo!

Odradzający się Klub LZS OSA ZĄBROWO zdaje sobie sprawę, że dzieci i młodzież to nasza przyszłość. Dlatego od nowego sezonu rozgrywkowego stawiamy na zdrowy rozwój najmłodszych.

Poza istniejącą drużyną młodzieżową, uruchamiamy także sekcję żaków, czyli dzieci od 7 roku życia. Piłka nożna to coś więcej niż zdobyte bramki, to wspaniała lekcja współpracy, pokonywania własnych słabości oraz okazja do wzmacniania kondycji fizycznej. Na boisku spotyka się przyjaciół na całe życie. Żeby jednak drużyny mogły istnieć, to niezbędne są środki finansowe.

Dlatego prosimy o Wasze wsparcie. Zakup strojów i niezbędnych pomocy treningowych, a także zatrudnienie kadry trenerskiej i wyjazdy na mecze są bardzo kosztowne. Możemy obiecać, że każda wpłacona na ten cel złotówka będzie dobrze wykorzystana i zaprocentuje w przyszłości. Nie ma lepszej inwestycji niż inwestycja w nasze dzieci i młodzież.
Zarząd LZS OSA ZĄBROWO

zico
m.partyga@gazetaolsztyynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5