Nie żyje 50-latek, który autem uderzył w drzewo

2021-07-12 11:57:02(ost. akt: 2021-07-12 12:36:27)
Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło na trasie Iława — Susz, w miejscowości Grabowiec

Do śmiertelnego w skutkach wypadku doszło na trasie Iława — Susz, w miejscowości Grabowiec

Autor zdjęcia: KPP Iława

WRACAMY DO TEMATU || W sobotę rano (10 lipca) informowaliśmy na naszym portalu o (dosłownie) serii wypadków, do których doszło na drogach powiatu iławskiego. Jak się okazuje, jeden z nich zakończył się tragicznie: nie żyje 50-letni kierowca ze Starzykowa w gm. Iława.
Noc z piątku na sobotę (9/10 lipca) oraz sobotni poranek były bardzo pracowite dla służb ratunkowych z powiatu iławskiego, które co chwila musiały wyjeżdżać do kolejnych zgłoszeń, takich jak pożar domu wielorodzinnego w Kantowie lub wypadki drogowe.

Informowaliśmy także o zdarzeniu, do którego doszło na trasie Iława — Susz. O godzinie 5.20 straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe zostały wezwane do wypadku drogowego w miejscowości Grabowiec, w gm. Susz.

– Na miejscu okazało się, że kierujący osobówką uderzył w drzewo. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe i nieprzytomny. Zajęli się nim ratownicy medyczni – mówił nam w sobotę rano st. kpt. Krzysztof Rutkowski, oficer prasowy komendy powiatowej państwowej straży pożarnej w Iławie.

50-letni mężczyzna, kierujący volkswagenem sharanem, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na przeciwległy pas ruchu, następnie na pobocze i w efekcie uderzył w drzewo — relacjonuje asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie — w wyniku doznanych obrażeń — zmarł. Kierowca sharana pochodził ze Starzykowa w gminie Iława (pow. iławski).

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. grand #3070855 12 lip 2021 17:01

    Tylko nie piszcie ,że drzewa należy wyciąć

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5