Pobierz za darmo najnowsze wydanie "Gazety Iławskiej" i "Życia Powiatu Iławskiego" [pdf]

2020-08-03 08:00:00(ost. akt: 2020-08-01 15:02:55)
Obie gazety dostępne są także w tradycyjnej formie, czyli na papierze. Jesteśmy w wielu punktach, m.in. w sklepie spożywczym SAB przy ul. 1 Maja w Iławie

Obie gazety dostępne są także w tradycyjnej formie, czyli na papierze. Jesteśmy w wielu punktach, m.in. w sklepie spożywczym SAB przy ul. 1 Maja w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Uwielbiamy papierowe wydania gazet — mamy nadzieję, że tradycja czytania w tej formie przetrwa jak najdłużej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie wszyscy dotrą do egzemplarzy najnowszego wydania naszych miesięczników, "Gazety Iławskiej" i "Życia Powiatu Iławskiego".
Dlatego też po raz kolejny dajemy naszych czytelnikom możliwość pobrania na swój telefon, tablet, komputer itd. — za zupełną darmochę — pdf-ów ze świeżutkimi jeszcze wydaniami "GI" oraz "ŻPI". Łącznie jest to 48 stron lokalnych informacji z terenu powiatu iławskiego. Wydarzenia, kultura, sport, ludzie i ich pasje — to wszystko znajdziecie w "Iławskiej" i w "Życiu".

Oczywiście obie gazety dostępne są także w tradycyjnej formie, czyli na papierze. Jesteśmy w wielu punktach, m.in. w sklepie spożywczym SAB przy ul. 1 Maja (zdjęcie powyżej) czy na stacji benzynowej Duet przy ul. Lubawskiej w Iławie (fotografia poniżej).

Zapraszamy do lektury i życzymy przy okazji miłego tygodnia!red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. PISZO GŁUPOTY NARZUCANE #2955648 | 88.156.*.* 3 sie 2020 08:39

    PRZEZ , MERKIEL , A NAM KAZO CZYTAC I KUPOWAC ,

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5