41-latek znęcał się nad mamą. Wyzywał ją, krytykował, a także niszczył sprzęt domowy

2020-06-02 08:44:45 (ost. akt: 2020-06-02 08:49:02)
zdjęcie jest ilustracją do tekstu

zdjęcie jest ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Archiwum

Policyjny dozór oraz nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania — o zastosowaniu takich środków zadecydował prokurator, by przeprowadzić dalsze postępowanie wobec 41-latka. Mężczyzna znęcał się nad swoją mamą. Mieszkaniec Iławy wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem, grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Do oficera dyżurnego iławskiej policji zadzwoniła osoba, która oświadczyła, że u sąsiadów jest poważna awantura i słychać, że ktoś niszczy meble. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce i zatrzymali 41-latka.

— Policjanci ustalili, że mężczyzna znajdując się pod działaniem alkoholu wszczyna awantury podczas których jest agresywny wobec swojej mamy. Mężczyzna wyzywał ją, krytykował, ośmieszał a także niszczył sprzęt domowy — mówi asp. Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Jak się okazuje, wobec 41-latka jest już prowadzona procedura Niebieskiej Karty. Mężczyzna usłyszał zarzut, za co może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

— Wobec mieszkańca Iławy Prokurator Prokuratury Rejonowej w Iławie zastosował policyjny dozór. Teraz 41-latek będzie musiał stawiać się w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie, ma nakaz opuszczenia wspólnie zajmowanego mieszkania oraz musi powstrzymywać się od nadużywania alkoholu — dodaje asp. Kwiatkowska.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (2 czerwca) wydaniu m.in.


Najpierw maseczka, potem choroba
Czy maseczki są bezpieczne? Pani Anna przekonała się na własnej skórze, że mogą wyrządzić dużo złego. Od kilku tygodni walczy z grzybicą jamy ustnej. I przestrzega, że jesienią nie będziemy chorować na koronawirusa, ale właśnie na grzybicę.

Napad na kantor Był naczelnikiem, napadł na kantor?
Długo nie udawało się złapać złodziei, którzy we wrześniu 2019 r. okradli kantor w Olsztynie.Teraz wiadomo, skąd bandyci wiedzieli, jak zwodzić śledczych. W szajce byli: były naczelnik policji, jego brat i dawny kolega z pracy. Wpadli w piątek.

Ogródki StarówkaLetnie ogródki po pandemii
Samorządy starają się pomagać przedsiębiorcom, którzy odmrażają działalność. Od 18 maja pracują lokale gastronomiczne. Emocje budzą stawki za ogródki przy nich. Sprawdziliśmy, jak to wygląda w Olsztynie, Elblągu i Ełku.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Susan Benson #2931355 | 197.210.*.* 9 cze 2020 00:23

    Witaj, Potrzebujesz szybkiej pożyczki? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. W związku ze stagnacją, przez którą przechodzi świat w wyniku wpływu koronawirusa (COVID-19) na biznes i gospodarkę, wiele osób stoi przed nieterminowymi wyzwaniami finansowymi, a dzięki obecności nadwyżki gotówki w mojej firmie, dążymy do przyspieszenia obiegu pieniędzy poprzez finansowanie pożyczek klientom w Europie i poza nią. Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej, zakup domu lub samochodu, czy potrzebujesz pożyczki z innych powodów osobistych? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, radzę skontaktować się z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone. Wystarczy napisać do nas e-mailem: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com lub wysłać wiadomość bezpośrednio na WhatsApp / Telegram za pośrednictwem: +447903159998 i natychmiast otrzymać odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Ci poprawić długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe, ponieważ stabilność finansowa jest naszym ostatecznym celem. Funkcje i zalety; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie bezpośrednie finansowanie - Odbierz pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie od 2,5% do 3% rocznie * Wysokie stawki zatwierdzenia * Masz szansę wybrać datę spłaty, tygodniową, miesięczną lub roczną na okres od 1 do 30 lat. * Brak ukrytych opłat Wiele osób ma trudności z uzyskaniem pożyczki w lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych z kilku powodów, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc. Jeśli naprawdę potrzebujesz rozwiązania swoich problemów finansowych, jesteś o krok od uzyskania finansowej bezpłatności, napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem: E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com LUB; WhatsApp / Telegram: +447903159998 2020 © ️ Wszelkie prawa zastrzeżone.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5