#zostańwdomu i czytaj za darmo Gazetę Iławską i Życie Powiatu Iławskiego

2020-04-25 12:00:00(ost. akt: 2020-04-25 10:41:37)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Wczoraj był ostatni piątek miesiąca (24 kwietnia). Jak w każdy taki piątek Gazeta Iławska oraz Życie Powiatu Iławskiego ruszyły w teren. Nie do każdego jednak, z przyczyn oczywistych związanych z pandemią koronawirusa, dotrą papierowe wydania naszych gazet.
Dlatego też naszym czytelnikom dajemy możliwość pobrania na komputery, tablety, smartfony itd., zupełnie za darmo najnowszych wydań Gazety Iławskiej i Życia Powiatu Iławskiego, które powstają w naszej redakcji przy ul. Sobieskiego 1/1/k.

W tym wyjątkowym, trudnym czasie nie musisz wychodzić z domu (nawet nie powinnaś/nie powinieneś), aby zapoznać się z treścią naszych miesięczników. Miłej lektury!red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W weekendowym (25-26 kwietnia) wydaniu m.in.

Romantyzmem w wirusa... rutyny
„Magdusia… Ty już wiesz co… Kocham Cię” — billboard z takim napisem pojawił się w Olsztynie. Nie wiemy, kto jest adresatką tych słów, kto nadawcą, nie wiemy nawet, czy nie jest to element jakiejś kampanii reklamowej. Ale można to traktować jako przypomnienie, że nawet w czasie kwarantanny romantyczne gesty się liczą.

Natalia DąbkowskaZdjęcie potrafi przenieść w czasie
Fotografia to pasja, uzależnienie, ten momentu „sekundę przed” i kiedy okazuje się, że wszystko układa się, tworząc piękny kadr. Obraz staje się prawdziwy. Czysta adrenalina. — Takiego uzależnienia życzę każdemu! — mówi Natalia Dąbkowska ze Szczytna.

Adrianna TrzepiotaKażdy z nas ma swojego anioła
Pisanie książek jest jej spełnieniem marzeń i życiową misją, a ostatnia "Zimowa Jutrzenka" podczas plebiscytu Książka Roku 2019 zajęła pierwsze miejsce.
— Zaczynać od nowa jest trudno, ale jeśli się podejmuje decyzje w zgodzie z sercem, to wychodzi się na prostą — przekonuje Adrianna Trzepiota.2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5