Rysiek poDŻEMowałby z nimi. Iławski Blues Station wygrał kolejny prestiżowy konkurs

2019-10-25 11:36:53(ost. akt: 2019-10-25 14:32:50)
Blues Station

Blues Station

Autor zdjęcia: Facebook zespołu

Iławski Blues Station z kolejnym sukcesem na koncie. Zespół wygrał kolejny konkurs i zagra z Sebastianem Riedlem oraz orkiestrą Tomasza Szymusia.
Riedel4Riedel, to planowany na 13 grudnia tego roku koncert Sebastiana Riedla (syna legendarnego wokalisty zespołu Dżem) z zespołem Cree i orkiestrą Tomasza Szymusia.
Koncert będzie wspomnieniem o Ryszardzie Riedlu.
Agencja organizująca wydarzenie wspólnie z Antyradiem zorganizowała konkurs. Wyłoniono w nim zespół, który zagra wspólnie z Cree i Orkiestrą Tomasza Szymusia.
— Wybór nie był łatwy, każdy z Was był wyjątkowy — czytamy na facebookowej stronie DM Agency. — Zwycięzca może być tylko jeden, a zatem 13 grudnia na jednej scenie z Sebastianem Riedlem, Cree i Tomasz Szymuś Orkiestra zagra zespół Blues Station — brzmi komunikat.

Szczerze mówiąc nie spodziewaliśmy się tego — pisze z kolei zespół Blues Station na swojej stronie facebookowej. — Tym bardziej nasza radość jest przeogromna. To Wasze głosy otworzyły nam możliwość znalezienia się w ścisłym finale by poddać się ocenie Jury. Dziękujemy jurorom za ten werdykt i raz jeszcze Wam za wszystkie oddane na nas głosy. DZIĘKUJEMY!!!

Do wygranej iławskiej kapeli odniósł się także Darek Maciborek znany i ceniony dziennikarz muzyczny.
Gratuluję grupie Blues Station za prawdę i emocje, które przekazują w swoich interpretacjach — pisze na swoim koncie na Instagramie Maciborek. — Rysiek "poDŻEMowałby z nimi w zadymionym klimatycznym klubie! Grupa brała udział w konkursie, który dawał szansę młodym talentom na pokazanie swojej twórczości światu, i występ przed jednym z najważniejszych wydarzeń blues-rockowej sceny muzycznej - koncertem w ramach trasy Riedel4Riedel w Katowicach [...] Musicie usłyszeć ich na żywo! — pisze dziennikarz.

To nie pierwsza wygrana w tego typu konkursie przez iławski zespół. Wcześniej Blues Station zagrał też przed urodzinowym koncertem zespołu Dżem. Pisaliśmy o tym tutaj: Iławski Blues Station zagra na 40-leciu Dżemu

tow

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. sony #2809747 | 81.190.*.* 25 paź 2019 20:20

  Super!

  odpowiedz na ten komentarz

 2. Barbara #2809679 | 37.30.*.* 25 paź 2019 18:31

  Panowie: zaręczeni, zakochani, nieślubni ojcowie i wszyscy pozostali obywatele płci męskiej tego "dalekiego kraju" - NIE ŻEŃCIE SIĘ, proszę Was! Mężczyzna-ojciec i mężczyzna-mąż nie ma nic do powiedzenia w tym kraju!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 3. th #2809666 | 83.9.*.* 25 paź 2019 18:25

  Ewentualnie zakompocił...

  odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5