"Reksio", "Bolek i Lolek", czy "Porwanie Baltazara Gąbki". W niedzielę Kultowe Bajki w iławskim kinie!

2019-10-04 09:00:00(ost. akt: 2019-10-05 08:16:59)
Jedną z najcudowniejszych właściwości kina jest to, że potrafi łączyć całe pokolenia! Dlatego urząd miasta w Iławie we współpracy z Iławskim Centrum Kultury zapraszają wszystkich, zarówno tych małych, jak i trochę większych, na kolejną odsłonę kultowych bajek w Kinoteatrze "Pasja" w Iławie.
Projekcje zaplanowano na niedzielę 6 października na godz. 12:30. Kolejne bajki wyświetlane będą w każdą pierwszą niedzielę miesiąca. W programie popularne tytuły, takie jak: "Reksio", "Bolek i Lolek", czy "Porwanie Baltazara Gąbki".

— Wspólne oglądanie filmów jest jedną z najpopularniejszych obecnie form spędzania czasu. Ułatwia nawiązanie dialogu, prowokuje dyskusje. Stąd też narodził się pomysł darmowych projekcji "Kultowych Bajek" polskiej kinematografii — tłumaczy Patryk Jaskuła z Ośrodka Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Iławie, który to ośrodek jest pomysłodawcą i współorganizatorem wydarzenia wraz z Iławskim Centrum Kultury.

— W bardzo łatwy i przystępny sposób przekazują one wartości, które są szczególnie ważne na etapie dorastania dzieci. Pokazują również, że kino klasyczne może bawić dziś równie dobrze, jak parę dekad temu. Jesteśmy pewni, że wybrane przez nas produkcje zapewnią satysfakcję i uśmiech na obliczach zarówno rodziców, jak i dzieci - dodaje Jaskuła.

Wstęp na projekcje jest darmowy, ale liczba miejsc jest ograniczona! Do zobaczenia w sali kinowej!

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5