Lotnicza Majówka wyróżniona przez władze województwa

2019-09-23 09:43:44(ost. akt: 2019-09-23 10:13:24)
Laureaci 11. edycji Produktu Warmia Mazury. Drugi z lewej stoi Wojciech Żmudziński

Laureaci 11. edycji Produktu Warmia Mazury. Drugi z lewej stoi Wojciech Żmudziński

Autor zdjęcia: Organizator

W miniony piątek w olsztyńskiej Filharmonii odbyła się gala podsumowująca projekt Produkt Warmia Mazury. W elitarnym gronie laureatów znalazła się Lotnicza Majówka.
Produkt Warmia Mazury, to certyfikat podkreślający wysoką jakość usług i produktów oferowanych przez podmioty działające na Warmii i Mazurach. W miniony piątek w olsztyńskiej Filharmonii odbyła się gala podsumowująca tegoroczną, 11. już edycję Produktu Warmia Mazury. Certyfikat przyznawany jest przez marszałka województwa.

W gronie dziewięciu laureatów znalazła się iławska Lotnicza Majówka, którą doceniono za ponadregionalną promocję nie tylko Iławy ale też całego województwa warmińsko - mazurskiego Gustawa Marka Brzezina.
— Dziękuję bardzo w imieniu wszystkich organizatorów za to wyróżnienie i już zapraszam państwa na przyszłoroczną edycję — mówił podczas odbierania wyróżnienia Wojciech Żmudziński, dyrektor Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.
— Bardzo się cieszę, że Iława jest doceniania za organizowane u nas wydarzenia — mówi burmistrz Dawid Kopaczewski. — To wpływa nie tylko na umocnienie marki naszego miasta, ale też na atrakcyjność turystyczną województwa — wyjaśnia.

Organizatorów reprezentowali podczas gali Beata Furmanek, kierownik Wydziału Komunikacji Społecznej iławskiego ratusza oraz Wojciech Żmudziński.
Burmistrz Dawid Kopaczewski proponował swojemu poprzednikowi Adamowi Żylińskiemu, inicjatorowi Lotniczej Majówki, aby to on wspólnie z delegacją urzędu miasta odebrał wyróżnienie. Były burmistrz nie przyjął jednak zaproszenia.

Tomasz Więcek

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5