Biletowy konkurs na Soundlake Festival rozstrzygnięty! Zwycięzcom życzymy udanej imprezy

2019-08-08 10:36:50(ost. akt: 2019-08-08 10:46:32)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Telefon rozgrzał się do czerwoności jeszcze przed godziną 10.00, jednak każdemu czytelnikowi grzecznie tłumaczyliśmy, że w naszym konkursie, w którym do wygrania były podwójne wejściówki na Soundlake Festival, pod uwagę będą brane tylko połączenia wykonane równo o ustalonej godzinie lub chwilę po niej.
Wczoraj (środa 7 sierpnia) na naszym portalu ogłosiliśmy konkurs na bilety, które otrzymaliśmy od organizatorów Soundlake Festival. Były to trzy podwójne wejściówki, festiwal odbędzie się w sobotę 31 sierpnia w Iławie.

Zaznaczyliśmy od razu, że do Soundlake pozostało jeszcze kilka tygodni, ale jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, w przedsprzedaży "poszło" już kilkaset biletów. Wejściówki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki i w pewnym momencie staną się towarem deficytowym. Dlatego tym większą wartość mają nagrody, które mieliśmy w naszym konkursie.

Aby zdobyć jedną z nich należało zadzwonić do naszej redakcji dziś (czwartek 8 sierpnia) równo o godzinie 10.00 i poprawnie odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmiało:
Po raz który w Iławie wystąpi formacja Fisz Emade Tworzywo?
Odpowiedź brzmi: Po raz pierwszy.

Liczyła się kolejność poprawnych odpowiedzi, czyli kto pierwszy (i z poprawną odpowiedzią), ten wygrywał. Oczywiście, jak zawsze w przypadku takich konkursów, niektórzy chcieli być sprytniejsi od innych i dzwonili już przed 10. Grzecznie tłumaczyliśmy, że aby dać każdemu czytelnikowi równe szanse na zwycięstwo, trzeba zadzwonić o 10.00 lub chwilę po. Nie tylko iławianie chcieli wygrać bilety, także osoby z innych miast (m.in. Olsztyn) dzwoniły do nas w sprawie konkursu.

Ostatecznie pierwsze trzy połączenia odebrane o tej godzinie lub chwilkę później od razu dały nam wygranych. Poprawną odpowiedź udzielili:
— Danuta Lewandowska z Iławy
— Anna Libucka z Olsztyna
— Piotr Guzowski z Iławy

Osoby, które wygrały te podwójne wejściówki, będą mogły pójść z osobą towarzyszącą na koncerty, które odbędą się w sobotę 31 sierpnia w amfiteatrze miejskim w Iławie. Poniżej szczegóły imprezy.

SZCZEGÓŁY SOUNDLAKE FESTIVAL 2019
31 sierpnia (sobota)
Iława, Amfiteatr Miejski

Bramki Amfiteatru zostaną otwarte o godzinie 18:00. Można tam będzie kupić lub wymienić zakupiony wcześniej bilet na opaskę festiwalową. Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia alkoholu i własnych napojów.

Rozpiska godzinowa koncertów wygląda następująco:
19:00 - PARA
20:00 - MIKROMUSIC
21:30 - THE DUMPLINGS
23:00 - FISZE EMADE TWORZYWO

W ciągu dnia Wasze uszy pieścić będą doskonałą muzyką zaproszeni DJ'e!
- TAS
- CLICKTIME
- GALACTIC LUTRA

Na terenie festiwalu będzie można ich usłyszeć w strefie chillout, gdzie zagrają w trakcie oraz po ostatnim koncercie na scenie głównej.

Prowadzącym Soundlake Festival będzie doskonały konferansjer Mariusz "Korpol" Korpoliński.

Dla spragnionych dobrego jedzenia, wokół terenu festiwalu będą dostępne food-trucki.

Ze względu na ograniczoną pojemność Amfiteatru, zapraszamy do kupienia biletów w przedsprzedaży na stronie empikbilety oraz tickemaster.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5