Moje zdjęcie z wakacji — fotogaleria naszych czytelników

2019-07-17 10:16:01(ost. akt: 2019-07-17 09:43:18)
Iława, Lipowy Dwór, widok ze Skarbka w kierunku przystani żeglarskiej (piątek 12 lipca). Zachody słońca bywają tu zjawiskowe

Iława, Lipowy Dwór, widok ze Skarbka w kierunku przystani żeglarskiej (piątek 12 lipca). Zachody słońca bywają tu zjawiskowe

Autor zdjęcia: Paweł Tułodziecki

Tę galerię fotograficzną stworzyliście Wy sami, drodzy czytelnicy Gazety Iławskiej. Wystarczyło tylko wczoraj wieczorem (wtorek 16 lipca) rzucić hasło na naszym facebooku, a efekt był natychmiastowy.
Aparatem fotograficznym, telefonem (tym smart i niesmart), tabletem, czymkolwiek — każdy z nas lubi uwieczniać swoje wczasy, nieważne w jakim miejscu i o jakim czasie. Potem te zdjęcia trafiają często do rodzinnych albumów i są oglądane przez kolejne pokolenia.

>>> Od naszych czytelników otrzymujemy sporo najróżniejszych zdjęć. Wczoraj wieczorem na naszym profilu facebookowym opublikowaliśmy post ze zdjęciem autorstwa Pawła Tułodzieckiego, fotografia przedstawia zachód słońca nad Jeziorakiem. Zdjęcie widoczne jest pod tytułem tego artykułu.

Dodaliśmy do tego opis:
"Iława, Lipowy Dwór, widok ze Skarbka w kierunku przystani żeglarskiej (piątek 12 lipca). Zachody słońca bywają tu zjawiskowe, fot. Paweł Tułodziecki.

Śmiało, nie krępujcie się;) i podzielcie się w komentarzach swoimi zdjęciami z wakacji."

Reakcja była natychmiastowa. Oprócz polubień i serduszek, które ta fotografia po prostu musiała wywołać, nasi czytelnicy dzielili się również swoimi zdjęciami z wakacji, z najróżniejszych miejsc. Sporo jest fotografii z Iławy, z jeziora Jeziorak, ale nie brakuje też miejsc odległych, jak np. nadmorska Łeba, miasto w Norwegii, czy zagraniczne kurorty. Z resztą, zobaczcie sami w galerii.

Co ciekawe, tych zdjęć wciąż przybywa. Poniżej nasz facebookowy post, pod którym można oglądać fotki.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5