Niedziela, czyli gra ILF. Prezentacja kolejnych drużyn i rozkład jazdy

2018-12-23 09:59:26 (ost. akt: 2018-12-23 10:24:36)
Drużyna GKS Wikielec

Drużyna GKS Wikielec

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Zapraszamy na mecze 9 i 10 kolejki Iławskiej Ligi Futsalu, do których dojdzie dziś (niedziela 23 grudnia) w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości.
Prezentujemy dziś kolejne zespoły występujące w iławskich rozgrywkach halowej odmiany piłki nożnej (prezentacja pochodzą z facebooka ICSTiR). Poniżej także plan dzisiejszych gier (początek o 12.00) oraz tabele obu grup.

Prezentacja zespołu Zawbud Iława
Mówi Łukasz Zawłocki – menadżer drużyny.
- Rozgrywki zapowiadają się bardzo ciekawie, a my jesteśmy obrońcami mistrzowskiego tytułu. Celem oczywiście jest najwyższe miejsce na podium. Jest sporo dobrych i walecznych zespołów. Wszystko zostanie zweryfikowane przez boisko. Wierzę, że stać nas na powalczenie o zwycięstwo w ILF, zapowiada się walka w każdym spotkaniu. Mamy silny skład i to jest najważniejsze. Dziękuję swojemu ojcu Wojciechowi Zawłockiemu, który jak zawsze sfinansował nasze zmagania w tych rozgrywkach. Firma Zawbud to główny sponsor zespołu - firma buduje budynki inwentarskie, hale i wykonuje prace budowlane.


Skład Zawbudu Iława:
Piotr Osmański, Daniel Madej, Rafał Kruczkowski, Radosław Kruczkowski, Mateusz Jajkowski, Marcin Kajca, Radosław Galas, Łukasz Suchocki, Michał Kwiatkowski, Tomasz Sedlewski, Paweł Kolcz.
Kierownik zespołu: Dominik Siestrzewitowski
menadżer zespołu: Łukasz Zawłocki.

Ostatnie wyniki:
Zawbud – Cały Czas do Przodu 1:0
Zawbud Iława – GKS Wikielec 1;2
W tabeli gr. B Zawbud zajmuje aktualnie 3. miejsce z dorobkiem 15 pkt, bramki 34:6.

Prezentujemy zespół GKS Wikielec
Mówi Jarosław Płoski – trener zespołu:
- Gramy praktycznie tym samym zespołem, który na co dzień rywalizuje na boiskach czwartej ligi. Główny cel to jak zawsze walka o podium Iławskiej Ligi Futsalu. Faworyci do zdobycia mistrzostwa to moim zdaniem Zawbud, Gajerek, FC Domki, ekipa z Lubawy i oczywiście my. Postaramy się osiągnąć ten cel.

Skład GKS Wikielec:
Łukasz Malanowski, Mateusz Wiśniewski, Kamil Tomczyk, Cezary Nowiński, Adrian Płoski, Michał Jankowski, Łukasz Luliński, Piotr Kacperek, Remigiusz Sobociński. Trener Jarosław Płoski.

Ostatnie wyniki:
W meczu na szczycie GKS Wikielec pokonał ostatnio Zawbud Iława 2:1, było to jak do tej pory najlepsze spotkanie tego sezonu, mecz na wysokim i bardzo dobrym poziomie.
Wikielec jest samodzielnym liderem w gr. B z dorobkiem 18 pkt, bramki 27:7.

ZAGRAJĄ W NIEDZIELĘ 23 GRUDNIA
TERMIN V (9. i 10. kolejka) – 23 grudnia (niedziela) 2018 r.
Grupa A:
Godz. 12.00: Gajerek – Afidecor Kisielice
12.35: Auto Handel Trans Cars – FC Domki Wikielec
13.10: Gajerek – Animex Iława
13.45: Afidecor Kisielice – DRV
14.20: Juniorzy GKS Wikielec – Geodezja Dzieniszewski
14.55: Animex Iława – Auto Handel Trans Cars
15.30: PUI Dzieniszewski – FC Domki Wikielec
16.05: Juniorzy GKS Wikielec – DRV

TABELA gr. A

1.FC Domki2239:10

2.Gajerek1931:14

3.Dzieniszewski1628:24

4.Trans Cars1332:19

5.Animex920:36

6.DRV814:20

7.Juniorzy GKS214:34

8.Afidecor220:41


Grupa B:
16.40: Zawbud – FAM – BUS
17.15: GKS Wikielec – Cały Czas Do Przodu
17.50: Zawbud – Kleks Maczka
18.25: FAM – BUS – Cały Czas Do Przodu
19.00: GKS Wikielec – Naj – Lak Lakiery Iława
19.35: Kleks Maczka – THZ – BUD Dąberek

TABELA gr. B

1.GKS Wikielec1827:7

2.FAM-BUS1638:4

3.Zawbud1534:6

4.Cały Czas812:21

5.Kleks Maczka613:29

6.Dąberek64:40

7.Naj-Lak17:28


zico, WR
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Majka #2648881 | 109.95.*.* 23 gru 2018 14:13

    Malan w constract się nie nadawal to chociaż tu zagra

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5