Wielka Sobota Wyjazdowa. Sprawdź rozkład jazdy naszych drużyn piłkarskich [AKTUALIZACJA — UNIA NIE GRA]

2018-03-30 09:17:11(ost. akt: 2018-03-30 16:13:48)

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Tylko mecz IV-ligowej Amex Bączek Unii Susz stoi pod delikatnym znakiem zapytania. Pozostałe spotkania naszych drużyn piłkarskich nie wydają się być zagrożone. Wszystkie ekipy grają w sobotę, wszystkie na wyjazdach.
III LIGA
Sobota 31 marca, godz. 15.30:
Pelikan Łowicz — Rolimpex GKS Wikielec, mecz zostanie rozegrany na sztucznym boisku. To druga pod rząd, po wyprawie do Aleksandrowa, eskapada naszego III-ligowca pod Łódź.

IV LIGA
Także na sobotę 31 marca, tyle że na godzinę 16.00 zaplanowany jest mecz Orlęta Reszel — Amex Bączek Unia Susz. Nie wiadomo jednak, czy spotkanie nie zostanie przełożone z uwagi na stan boiska w Reszlu. Dziś (piątek 30 marca) powinniśmy dowiedzieć się, czy drużyna trenera Jarosława Płoskiego wybierze się na ten wyjazd.
AKTUALIZACJA
Jak nam przekazał w piątek kilka minut po godzinie 11.00 Bogdan Nerowski, kierownik zespołu Unii, mecz został jednak ostatecznie odwołany (nowy termin nie jest na razie znany).

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Lider ligowej tabeli wybiera się na północny kraniec Jezioraka a nawet kawałek dalej, nad Ewingi. Iławianie sobotni mecz (31 marca) w Zalewie rozpoczną o 16.00. O tej samej godzinie, również w sobotę, w Radomnie miejscowy Radomniak podejmie Osę Ząbrowo. Jak nam przekazał dziś trener Krzysztof Furmański, do klubu z gminy Iława nie dotarła póki co żadna informacja, aby spotkanie miało zostać przełożone.
Nie zagrożony jest także mecz naszego kolejnego reprezentanta w okręgówce, Czarnych Rudzienice, którzy jadą do Stawigudy na mecz z GKS-em (sobota, 16.00).
AKTUALIZACJA
Mecz Czarnych z GKS-em zostanie rozegrany w Rudzienicach, boisko w Stawigudzie nie nadaje się do gry. Dzień i godzina rozpoczęcia spotkania nie ulegają zmianie.

A i B klasa rundę wiosenną sezonu 2017/18 rozpoczną — odpowiednio — 7 oraz 21 kwietnia.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5