GKS Wikielec z Sokołem zagra dopiero we wtorek. A jak z pozostałymi meczami naszych drużyn? Sprawdź

2018-03-23 14:27:48(ost. akt: 2018-03-23 14:41:38)
Zdjęcie ilustracyjne — z rzutu wolnego piłkę dorzuca Daniel Madej (Jeziorak Iława)

Zdjęcie ilustracyjne — z rzutu wolnego piłkę dorzuca Daniel Madej (Jeziorak Iława)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

"Ukochana" przez piłkarzy zima znów rozdaje karty. Z powodu złego stanu boisk przełożono kolejne mecze ligowe naszych zespołów, tym razem Rolimpexu GKS Wikielec i Amex Bączek Unii Susz.
Broniący się przed spadkiem z III ligi Rolimpex GKS Wikielec miał w sobotę zmierzyć się na wyjeździe z wiceliderem ligowej tabeli, Sokołem Aleksandrów Łódzki. Jak nam przekazał dziś (piątek 23 marca) trener zespołu z gminy Iława Arkadiusz Klimek, spotkanie zostało ostatecznie przełożone na najbliższy wtorek 27 marca na godzinę 16.30.
— Nie planujemy w ten weekend rozgrywać dodatkowego sparingu, bo mecz z Sokołem jest raptem za kilka dni. Będzie za to dodatkowy trening w sobotę — mówi trener Klimek.

W niedzielę 25 marca Amex Bączek Unia Susz miała jechać do Braniewa na mecz z Zatoką (IV liga). Ten pojedynek również został przełożony, tyle że na środę 18 kwietnia na godzinę 17.00.
— Być może uda się jeszcze załatwić sparingpartnera na ten weekend, jednak może być o to bardzo ciężko — mówi Bogdan Nerowski, kierownik drużyny suskiej Unii.

A jak sytuacja wygląda w okręgówce? Okazuje się, że dużo lepiej niż w wyższych ligach. Na pewno dojdzie do meczów Jeziorak Iława — GKS Stawiguda, Osa Ząbrowo — GSZS Rybno oraz Czarni Rudzienice — Radomniak Radomno. Każde z tych spotkań rozpocznie się w sobotę 24 marca o godzinie 16.00. Zapraszamy kibiców na mecze Jezioraka, Osy i Czarnych, a gospodarzom obiektów z Iławy, Ząbrowa i Rudzienic gratulujemy zaradności.

A i B klasa rundę wiosenną sezonu 2017/18 rozpoczną — odpowiednio — 7 oraz 21 kwietnia.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5