Duże podróże małych "Polskich Podróżników" z Iławy

2018-03-02 20:09:40(ost. akt: 2018-03-02 20:10:11)
Pierwszaki z iławskiej "czwórki" w Olsztynie. Artystyczne doznania i naukowe refleksje. Mocne wrażenia i miłe wspomnienia. Kształcenie poprzez podróżowanie
Dzielni uczniowie z klasy I A postanowili zasłużyć na dumne miano podróżników i wybrali się ze swoją panią w drogę. Niby mniej niż sto kilometrów od domu, ale w tym wieku to i stolica regionu wydaje się niezwykle interesującym miejscem.

Mali "Polscy Podróżnicy " mieli okazję odczuć prawdziwy dreszczyk emocji w zetknięciu z ogromnymi eksponatami z Muzeum Przyrody. Uczestniczyli w niezwykle interesujących zajęciach poświęconych ciekawostkom o zwierzętach Warmii i Mazur. Innych wrażeń dostarczył uczniom spektakl "Pan Lampa i jego niezwykli przyjaciele". Olsztyński Teatr Lalek zaprosił dzieci do świata sztuki , co dostarczyło maluchom wielu artystycznych wrażeń.

Dzieciarnia z dumą podkreślała,że nie ma to jak być uczniem SP4 w Iławie, bo ze względu na patronów można wyjeżdżać na super fajne wycieczki. W szkole "Polskich Podróżników" wiadomo od dawna,że podróże kształcą i nie zawsze trzeba siedzieć w szkolnej ławce, żeby zdobywać wiedzę o świecie...

B. Flis

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Szkolnictwo

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5