Suska Liga Futsalu: teraz dopiero zaczyna się walka o mistrza!

2018-01-08 09:52:50(ost. akt: 2018-01-08 10:28:36)

Autor zdjęcia: archiwum CSiR Susz

Znamy już pary ćwierćfinałowe fazy pucharowej Suskiej Ligi Futsalu. Do spotkań dojdzie w niedzielę 21 stycznia.
Wczoraj (niedziela 7 stycznia) zawodnicy uczestniczący w Suskiej Lidze Futsalu wybiegli po raz pierwszy w tym roku na parkiet hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II. Ten dzień miał zadecydować o tym, jak będą wyglądać pary ćwierćfinałowe fazy pucharowej.

Swoje mecze najpierw rozpoczęła grupa A. Najciekawsze dwa pojedynki tej grupy to spotkania Gajerka z United Chicken i Gajerka z Emilianowem, mowa o trzech najlepszych zespołach tej grupy. Dwa razy zwycięsko z tych pojedynków wyszedł Gajerek. Nie bez problemów ponieważ w meczu z Emilianowem przegrywał już 0:4(!), by odwrócić losy spotkania w ostatnich trzech minutach i wygrać 6:4! Tym samym Gajerek pewny pierwszego miejsca w grupie postawił kropkę nad i.

W grupie B za niespodziankę można uznać zwycięstwo juniorów GKS Wikielec z faworytem Auto Handel Paszynin. Ponadto juniorzy Gminnego Klubu Sportowego wygrali też drugi mecz (5:3 z Alicante) i to oni zajęli premiowane 4 miejsce, które daje szansę gry o mistrzostwo SLF. W spotkaniu decydującym o tym, kto zajmie drugie miejsce, Auto Handel Trans Cars pokonał Cały Czas Do Przodu 2:0.

Następna kolejka, już fazy pucharowej, odbędzie się za dwa tygodnie, w niedzielę 21 stycznia od godz. 11:00 w hali CSiR. Mecze będą trwały 2x13 minut (dwie ostatnie minuty pierwszej i drugiej połowy czas zatrzymywany). Nikt nie odpada, drużyna przegrywająca będzie grała o gorsze miejsca.