Pewna wygrana GKS-u Wikielec w Mrągowie, dziś Unia gra ze Zniczem

2016-09-04 08:50:43(ost. akt: 2016-09-04 08:58:41)
Jacek Malanowski, bramkarz GKS-u Wikielec, zachował w Mrągowie czyste konto

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Kolejne zwycięstwo odnieśli zawodnicy trenera Marka Czachorowskiego. Po bardzo dobrym meczu pokonali wczoraj (sobota, 3. września) zespół z Mrągowa 3;0. Dziś o 14.00 nasz kolejny reprezentant w IV lidze, Amex Bączek Unia Susz, zmierzy się na swoim terenie ze Zniczem Biała Piska.
Mrągowia Mrągowo – Rolimpex GKS Wikielec 0:3 (0:3)
1:0: 2 min. Piotr Piceluk
2:0: 12 min. Paweł Alancewicz
3:0: 20 min. Remigiusz Sobociński

GKS Wikielec: Malanowski - Kacperek, Francuz (75 min Suchocki,) Waląg, Kołakowski, Sagan (60 min. Tomczyk), Łukasik (75 min. Płoski), Piórkowski, Alancewicz (78 Kwiatkowski), Sobociński, Piceluk

Szybko strzelone bramki w pierwszej połowie ustawiły całe spotkanie. Pierwszego gola zdobył Piotrek Piceluk, który wykorzystał dobre dośrodkowanie Pawła Łukasika. Piceluk zdobył gola przepiękną główką. Z kolei w dwunastej minucie bardzo przytomnie zachował się w polu karnym Paweł Alancewicz, dośrodkowanie Piotra Piceluka trafiło prosto na jego głowę i było 2;0.

Trzeciego gola zdobył Remigiusz Sobociński, który skorzystał z dogrania Pawła Alancewicza. W drugiej części gry ekipa z Wikielca trochę „stanęła” i prym wiedli gospodarze, którzy więcej operowali piłką. Ale defensywa Rolimpexu zagrała bardzo dobrze i nie pozwoliła sobie strzelić bramki. Jacek Malanowski, golkiper GKS wybronił dwie bardzo trudne sytuacje.

W 75 min goście mogli podwyższyć wynik meczu, ale obrońca po strzale Kamila Tomczyka wybił futbolówkę zmierzającą do bramki. W sumie zasłużone zwycięstwo zespołu z Wikielca. To cieszy i napawa optymizmem przed następnymi meczami w IV lidze.

Drugi nasz IV-ligowiec, Amex Bączek Unia Susz, ligowy mecz na swoim terenie ze Zniczem Biała Piska rozegra dziś (niedziela, 4. września) na stadionie przy ul. Leśnej, początek o 14.00.

A w najbliższą środę (7. września) derby powiatu iławskiego: w Wikielcu GKS podejmie Unię.