Porażka dziewcząt z Wikielca w meczu z Olimpco Malbork

2016-02-19 09:55:28(ost. akt: 2016-02-19 10:02:06)
Żeńska drużyna GKS-u Wikielec przygotowuje się do nowego sezonu

Żeńska drużyna GKS-u Wikielec przygotowuje się do nowego sezonu

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski

Zawodniczki GKS-u Wikielec przygotowując się do rozgrywek rundy wiosennej III ligi piłkarskiej rozegrały pierwszy mecz kontrolny. Zmierzyły się z silnym zespołem z Malborka. Wygrały zawodniczki znad Nogatu.
GKS Wikielec - Olimpco Malbork 0-5 (0-1)

GKS Wikielec: Otremba, Rutkowska, Gralewska, Gralewska, Wesołowska, Zaborowska, Zbrzeska, Cyglicka, Ługowska, Jakubik, Rasztemborska.
W drugiej połowie zagrały: Lewandowska, Szylakowska, Podwojewska, Tęgowska, Strzeszewska, Mazurek, Wiktor, Chmielewska, Bagan.

Trener Adam Klinicki tak podsumował to spotkanie:
— Pomimo porażki jestem zadowolony z tego sparingu. Zagrały wszystkie zawodniczki; te bardziej doświadczone i te, które nie tak dawno przybyły do mojego zespołu. W pierwszej połowie przegrywaliśmy tylko 0:1, a mieliśmy trzy sytuacje bramkowe. Jak mówi stare przysłowie "niewykorzystane sytuacje się mszczą". To było nasze pierwsze wyjście na boisko od października. Jesteśmy w trakcie okresu przygotowawczego i trenujemy w hali, czasami na Orliku. Ale jak będzie dobra pogoda już niedługo wracamy do klubu i będziemy trenować na naszym boisku trawiastym. Trenujemy w Iławie w Gimnazjum nr 2.
Z tego sparingu jestem zadowolony, dziewczyny pokazały momentami fajną grę. W sobotę wyjeżdżamy do Tczewa na kolejny sparing, potem jeszcze mamy zaplanowane mecze kontrolne z Sokołem Ostróda, oraz z zespołami z Grudziądza i Górzna. Następnie rozpoczną się mecze mistrzowskie. Jeszcze raz dziękuję moim dziewczynom za walkę w tym meczu.

Wiesław Raczkowski
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Absolwent LO Iława #1935423 | 46.186.*.* 19 lut 2016 11:04

    Czy tym zawodniczkom płacą diety chociaż. Trzeba je zatrudnić nawet na 1/4 etatu.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5